Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Spenót 2 tükortojással jó...

Spenót 2 tükortojással jó vacsira?

Figyelt kérdés

Spenót:1ek.liszttel készült a rántása, 1,5dl 1,5%os tejjel.

Nem fogyni szeretnék, csupán kíváncsi vagyok, ez mennyire megfelelő tápértékek alapján. Illetve a GI-je mennyire lehet magas?



2016. márc. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Speciel én a lisztet és a tejet hanyagolnám, de a többi alkatrész tökéletes. Az egészet sem tartom így vészesnek :)

GI? Hm, a liszt és a tej elrontja, a többi viszont visszahúzza... Meg nem mondom, hogy az ilyen komplex esetekben mi van.

2016. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lisztet kihagynám.

Tükörtojás helyett pedig főtt tojást tennék feltétnek ( de azt is inkább csak a sárgája nélkül).

2016. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!.. Nem értem, miért ekkora ellenség a liszt, főleg úgy,hogy 450g spenótba lett rakva. Mint ahogy írtam, nem fogyózok/diétázok, inkább súlyttartok és próbálok odafigyelni az étkezésre.
2016. márc. 10. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vészes,de én nem enném.előbb sűríteném be egy szem krumplival,mint liszttel meg tejjel . Egyébként nem ellenség mindenkinek a liszt,de te kérdezted.

Én nem akartam visszatérni szépen lassan a szemét kajára,szerintem érdemesebb kicsit átreformálni az étkezést .


Nem arról van szó,hogy ritkán nem ehetne az ember hülyeséget ,de a mindennapi főzésnél azért érdemes átgondolni mitől híztál meg anno és attól távol maradni

2016. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem értem, miért ekkora ellenség a liszt,"

Én meg azt nem értem, hogy ez esetben minek tetted fel a kérdést.


Azért "ellenség", mert csak luxus-kalória. És a rántáshoz kell ugye olaj is - ami nem csak kalória, de telített zsír is.

Éppen ezért nem tükörtojás, ami szintén olajon készül, és szív fel magába belőle, hanem főtt tojás.


Te kérdeztél, nehogy már megsértődj ha választ kapsz!

2016. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!