Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről? Ezzel fogyhatok valamennyit?

Figyelt kérdés

reggeli: 1 adag fehérje, egy puff.rizs+egy 125g-os zsírszegény natúr joghurt

tízórai: 2 puff. rizs + 1-2 vékony szelet felvágott (prosciutto cotto vagy crudo főtt/ füstölt sonka) + ha edzem, akkor egy adag fehérje is

ebéd: 1 adag zacsisleves, párolt zöldség, 120g natúr tonhal (konzerves) 2-3 puff.rizs

uzsi:2 puff. rizs + 1-2 vékony szelet felvágott

vacsi:1 adag zacsisleves, párolt zöldség, 120g natúr tonhal (konzerves) 2-3 puff.rizs

vacsi2: egy adag fehérje


heti 3x végzem súlyzós edzést+heti 1-2x 1-1,5 órát biciklizem a szabadban, ha jó idő van.


173cm/61 kg 26/l


2016. ápr. 7. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A zsírégetés folyamata. Fehérje az egekben, minél több. A szénhidrát + zsír a minimumon úgy hogy közben kalóriadeficitben maradj :) Nem számolgattam a fehérjédet, de neked a szervezetednek 122g fehérjére van szükséged, zsír + ch-t nem vágom. Én 200g fehérjével tolom, amit szilárd ételből viszek be és 120g szénhidrát és 30g zsír. Ha sok rossz minőségű ételt viszel be, az megemeli az inzulin szintet, és inkább izomból nyeri ki a szervezeted a tápanyagot mintsem zsírból.
2016. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem jó étrend már megbocsáss,reggelire mehente max 1-2 pufirizs,nem pedig majdnem minden étkezésed mellé,ez túl sok ch. A zacskóslevesről meg ne is beszéljünk (tele van adalékanyaggal stb.)

[link] itt egy tuti jó étrend,magas fehérjetartalommal,ha betartod tuti fogyni fogsz,sok sikert! :)

2016. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mennyit szeretnél fogyni? Én 168 cm vagyok. Tavaly voltam pont 61 és akkor is mindenki azt mondta, hogy tökéletes alakom van. Most, hogy a 168 cm-el 55-kg-re fogytam, mindenki azt mondja, hogy gebe vagyok...


Én egészségügyi okokból fogytam le..betegeskedtem és azért alakult így. Nem nagyon volt étvágyam, de nem akartam azt, hogy ha rendbe jövök, felszedjek plusz 10kg-t, ezért az étrendemből kizártam a fehér lisztet, vagyis minden ilyen terméket, illetve a cukor fogyasztását.

2016. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Makrókkal többet tudnék kezdeni, de legalább a pufirizsre rákerestem. Ez nem is sok ch, persze kinek mennyi a sok (nekem sok lenne, de nálam a zsír magas, amivel az első kérdező véleményével ellentétben semmi gond nincs, ha az adott embernek az úgy jó. nekem ideális).

A zacskós leves elég hervasztó, mondjuk a többi étel sem valami csábos számomra, de nem nekem kell ennem s az a fő, hogy a tápanyagbevitel legyen OK s persze hogy a delikvens is jól bírja :)

A zsír miatt is kellene a makró, az étrend szegény lehet benne s igaz, hogy nem kell sok, de valamennyi azért igen, min. 30-40 gramm, az se mindegy, milyen zsírból, persze.

Kicsit sok a fehérjepor, de talán ennyi még belefér.

A felvágottnak olyan sok értelme nincs, nem értek hozzá, de fehérjeforrásnak rossz, csak egy kis flanc a pufirizsen. Pár falat sült húsnak vagy némi tojásnak több teteje lenne.

2016. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-még senki nem tudott ide olyan étrendet írni,hogy valaki rá ne mondta volna :


- EZ ROSSZ .

2016. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi a fenének eszel ennyi pufi rizst??

reggelre egyél zabpehely+gyümi+feherjeporral

tizórai pufi rizs +felvagott

ebed 40 g rizs 100 gr csirkemell

uzsi brokkoli+csirkemell

vacsi cottage cheese

de van a kalóriabazis.hu oda be tudod irni mit ettél egy nap es kiszámol mindent.

2016. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos külföldön vagyok, ahol a csirkemell (és eleve bármilyen hús) ára az egekben van.

Csóró kolis vagyok - és mivel kolis, a főzési lehetőségek is elég korlátozottak. van konyha de non-stop foglalt :(

a szobámban van egy zöldségpároló+egy vízforraló, + egy kishűtő. ezekkel trükközöm.


az a baj, hogy eleinte megpróbáltam kevesebb puff.rizst enni, de mindig szédültem meg gyenge voltam. amúgy napi 3-4 km-ert sétálok- hol passzióból, hol azért mert iskolába is kell néha járni. emellett a súlyzós+biciklis kombót már említettem.


Mindenesetre minden véleményt köszönök. ha esetleg valakinek lenne valami kolis viszonyokra alkalmazható más megoldása, örömmel fogadnám :)

2016. ápr. 8. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!