Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyi nasi belefér még?

Ennyi nasi belefér még?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Fogyókúrázom, de a nehéz napok alatt sose tudok ellenállni egy kis édességnek. Mára ennyit eszek, mert lassan meló és ott már nem szoktam. Szerintetek ennyi szénhidrát/zsír belefér még vagy stagnálni/hízni fogok?

1db túrós palacsinta

1db lekváros (meggy) palacsinta

170g K&K Family Cole-slaw saláta öntettel

1db puffasztott búza

2.5dl 1.5% tehéntej

Mellette ma sétáltam 1 órát, amiből 20 perc dombnak felfelé történt :)



2016. ápr. 18. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt egy nap alatt eszed meg vagy ezeket szoktad neha nassolni?
2016. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt ma ettem összesen :)
2016. ápr. 18. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen zsír és szénhidrát? Alig ettél.

A palacsinta nekem normális étel (bár gabonát nem használok hozzá), csak vigyázni kell, hogy megálljak 3-4-nél, ha fogyni akarok. Ha a többi ételem szolid lenne, akkor persze mehetne több is s persze nem mindegy, hogy egy csomó lekvár vagy egy kevés fahéj van benne...


Mindenki maga dönti el, hogyan fogyókúrázik (persze a szervezetének a működése erősen befolyásolja, jó esetben). Nekem a fogyáshoz kalóriadeficit kell és kész, a jóllakott fogyáshoz kevés szénhidrát, cukrot pedig eleve nem eszem, a zsír viszont a barátom (már amelyik s azért vigyázni kell azzal is). De van, aki teljesen máshogy csinálja.


A mai későbbi étkezéseidre szerintem egyél még valami fehérjét, nem tűnik elégségesnek a bevitt mennyiség. Én zöldséget ennék hozzá.

2016. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem nasi, hanem éhezés.
2016. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
ok de ezen kivul mit ettel meg? ez nem sok es nem is a legjobb.
2016. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez koplalás, és még az összetétel is pocsék!
2016. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Az oké, hogy ennyit nasiztál, a nehéz napokon úgyis gyorsabb az anyagcsere, ezzel az a baj, hogy rendes ételt nem ettél.
2016. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a nasizás a baj, hanem az, hogy mellette rendes ételt meg nem eszel, ergo a szervezeted ezekből fog gazdálkodni.
2016. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!