Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez most sok volt? Ettől hízhatok?

Ez most sok volt? Ettől hízhatok?

Figyelt kérdés
Mennyi kcal lehet egy adag zöldbabfőzelék? ZABLISZTTEL készült. És kicsit többet ettem belole..hány gramm lehet egy adag?:/// ettől elhízhatok? Este megyek futni 30-45 percet,ja és mindennap futok,és hasazok,és sok ismerősöm szerint fogytam is. 52-53 kg vagyok. Előre is Koszonom a válaszokat!
2016. jún. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 400 gramm zöldbabfőzelék 220 kcal a kalóriabázis szerint.
2016. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
híztábäzmeg, 50 kiló vagy fäszomba izgulsz? idegesítőek ezek a naponta előkerülő napi 400 kalóriát csipegető erre 1 órát rásportoló 50 kilós anorex barom tinik
2016. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy 95 %-uk fogyatékos. :-)
2016. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A zöldbabfőzelék kellemes cucc. Adott esetben el tudja rontani a napot, de ahhoz többet kell belőle enni egy olyan embernek, akit egyáltalán nem laktat ez az étel.


Ha kifőzdés adagot nézünk, az 45 dkg lehet, ez a saját zöldbabfőzelékemnél 200 kcal körül van.

Bizonyos szempontból tökmindegy, zablisztes-e vagy sem, szénhidrátbomba az is. Az enyémben szezám van, de a zöldbab miatt így is csillió szénhidrát (persze zöldborsóval még vadabb lenne). Inkább a zsírmennyiség érdekes, nekem a rántás viszi el a kalória majdnem felét, de ennyi kell bele (a szezám is kalóriadúsabb, mint a zab).


Az, hogy ettél 200 kb. kcalt, semmit nem mond arról, hogy hízhatsz-e. De nem emiatt fogsz hízni... Ha nem eszel nagyságrendekkel többet és töményebbet, akkor koplalsz, ha igen, akkor miért pont a főzeléken akadsz meg?

2016. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!