Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig 2800+ kcalt vittem...

Ha eddig 2800+ kcalt vittem be, és azt most lecsökkentem 1500-ra mennyi idő alatt fogyhatok 3kg-t?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a kalóriaigényed... Bizonyára fogyni fogsz, de hogy lassan vagy tempósan... Ki tudja? Lehet, hogy eddig hatalmas többletben ettél.

De ez extrém csökkentés, nem biztos, hogy bírni fogod. Persze van, akinek nem gond.

2016. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap lenne...
2016. szept. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az energiafelhasználásod nem csökken, azaz a fizikai erőkifejtés ill. a hőleadás változatlan szinten marad, akkor 3-4 hét.
2016. szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak zsírt? Mert önmagában a víz és salakanyag ennyi.

Zsírt 1hónap kb.

2016. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 kilót egy kis vízhajtóval ledobok 3 óra hossza alatt...
2016. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hét.
2016. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3 kg az semmi...nem eszel egész nap és hashajtót veszel be etotál kitisztulsz na és az ugy a három kiló
2016. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csak a kalóriát nézd, mert az a kaja energiatartalma. Fogyás szempontjából értelmetlen fogalom. Azt nézd, hogy mit eszel olyan dolgokat, ami hízást generál. Értem ez alatt a nem kalóriatartalmú, hízásra hajlamosító közvetett dolgokat is. Pl. az állati zsír nem hízlal. Lehet, hogy vannak dolgai, s hogy nem kell nyakra főre zabálni, de önmagában kivenni nem kell. A hozzá evett kenyeret igen.
2016. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!