Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért fogyok gyorsabban, mint...

Miért fogyok gyorsabban, mint terveztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január másodikán kezdtem el kalóriát számlálni és diétázni. Elvileg heti 0.4-0.5 kilót kéne fogynom, de most mértem magam, és 4 kilót adtam le ezalatt a majdnem 4 hét alatt. Ne értsetek félre, nem zavar :D Csak nem értem, mert régebben minden egyes kilóval nagyon meg kellett szenvednem, most meg könnyebben megy, mint terveztem. Pedig elfogyasztok napi 1200-1400 kalóriát (változó, inkább hetekben gondolkodom, mint napokban), nem koplalok, néha még túl is lépem a keretem. És mozogni sem mozgok olyan sokat, csak sétálni szoktam. Van erre valami magyarázat? :D


2017. jan. 28. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól h néha többet eszel az nem baj és ha keveset mozgol az sem baj attól még ezek szerint kalorideficitben vagy

A tested mindig változik,mindig másra van szüksége stb ezért van h idővel esetleg többet is képes vagy fogyni

Egyébként az is lehet a magyarázat hogy jelenleg csak a víz távozott belőled ami gyorsabban megy mint a zsír szóval hamarabb ez lesz az ok

Vagy esetleg nagyon eltalaltad azt a mennyiséget amitől a legjobban fogsz

2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogysz*
2017. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, lehet egy része víz, de amúgyis elképzelhető, hogy gyorsabb az anyagcseréd s több a mozgással elégetett kalória, mint gondolod. Az ember élete során is változnak ezek a dolgok, lehet, hogy megfelelőbben élsz és gyorsabb az anyagcseréd, ki tudja?
2017. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!