Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kcal egy szelet fehér...

Hány kcal egy szelet fehér kenyér?

Figyelt kérdés
Annyi félét olvastam. Egy fél szeletet megettem most reggel mert nem volt más, egy kis paradicsomos hallal.
2017. febr. 16. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsö amit belinkelt, az tényleg hasznos. De a "szelet" nem mértékegység, le kell mérni a súlyát grammra, mert csak akkor kapsz megbízható értéket.
2017. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél szelet kb 50kcal.
2017. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: honann tudod, MEKKORA az a szelet/fél szelet? Elelve a kenyerek formája sem egységes, de a szelet vastagasága meg végképp nem az. Ezért kell MÉRNI mindent, mert csak akkor lehet valamennyire is megbízható értéket mondani!
2017. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen,szelet és szelet között hatalmas különbséges lehetnek.

Anno mikor én vacsorára kakóba mártogatott fehérkenyeret vacsoráztam az volt vagy 2 ujj vastag :D

2017. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyárilag szeletelt egy kilós kenyér kb a negyedéből vettem ki szóval lehet elképzelés hogy mekkora.
2017. febr. 16. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem elképzelni kell, hanem lemérni!!!! Ugyanis ennyiböl nem derül ki a tényleges súly, csak hogy szerinted kicsi.
2017. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!