Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi lenne az ideális nekem...

Mennyi lenne az ideális nekem -4 kilóhoz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni ZSÍRT 4-4.5 kilót, hogy karcsú legyek nyárra! Mennyi lenne az ideális kalóriabevitel nekem naponta, ha májusig leszeretném adni a felesleges, zsírból? Heti kétszer járok táncolni, és azokon a napokon, mikor nem megyek próbálok legalább egy órát kifejezetten mozgással tölteni. 165 cm és 54 kg vagyok. (szeptemberben 50 voltam, és azóta az iskola miatt híztam meg azt a 4 kilót)

2017. márc. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Két választ adok.


1. válasz:

Az általad vélt többletsúly és a határidő alapján heti ~0,6Kg-ot kellene fogynod, amihez 660 kalóriadeficit szükséges.

Kalkulátor szerint ehhez cirka 1600 kalóriás étrend kell neked. Google: kalória szükséglet kalkulátor, és kiszámolhatod magadnak pontosabban.


2. válasz, ami inkább kérdés:

Biztosan fogynod kell? Mert 54 kiló nem éppen sok 165 centihez. A túlzott soványság se nem egészséges se nem esztétikus, az a felszedetett 4 kiló akár izom is lehet.

2017. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék újra 50 kg lenni, mert szeptemberben nagyon jól éreztem magam a bőrömben. De azóta nagyon sok szart összeettem, majd mindennapi chips-et ettem, és a csokit sem hanyadoltam. A diéta mellett sportolnék rendszeresen.
2017. márc. 18. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!