Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalonapnak szerintetek milyen?

Csalonapnak szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Reggel 2tk kenyer fokhagymaval es facsart narancslevel (250kcal)

zabkasa (260kcal).Delutan plazaztunk ugyhogy ettem spagettit egy oriasi adagot (700kcalnak szamoltam bar fogalmam sincs mennyi lehet pontosan) aztan ettem naturjoghurtot gyumolcstallal volt benne szolo malna szeder korte alma afonya kb.350dl-es poharban volt ez a joghurtot cucc:D Fogalmam nincs mennyi kcal lehet ugyh szamoltam 300nak.Igy 1500ra jott ki az egesz.De ezt elegge furcsallom mivel amugy 1400at eszek,szoval akkor ma alug leptem at?!😳


2017. máj. 13. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
az óriási adag az mennyi? miért pont 700nak számoltad?
2017. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert a kaloriabazis annyit irt 400g-ra.De nagyjabol tenyleg annyi lehetett hus es teszta (sajt az kb 10g volt rajta szoval az elenyeszo) de a teszta joo sok volt saccra 300-350g
2017. máj. 13. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
300-350 g tészta maga 900-1200 kcal között van, és akkor még ott a hús és a sajt. Csalásnak nem az a célja hogy zabálj, hanem hogy 1 héten egyszeri alkalommal olyat egyél, ami amúgy nem férne bele az étrendedbe. Nálam ilyen mértékű félrekajálás nincs, 1 étkezéssel csalok, amúgy nem. Minden vasárnap valamilyen rántott hús félét eszem, mellé kis adag sültkrumplit. És ennyi.
2017. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző, a tészta nem nyers volt, hogy ennyi kalória legyen, amennyit írtál.


Nos, kérdező, ez csalónap. Az enyéim SOKKAL durvábbak, s ott is csak az zavar, ha szénhidrátmérgezést kapok, amúgy semmi gond.

Ez a te táplálkozásod, a te szabályaiddal. Az fér bele, amit te akarsz, csalónapkor pedig van, akinek BÁRMI belefér és pont, csak ne legyen gyakori.

2017. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3#-as meg is látszik rajtad! Te úgy csinálod, más pedig másképp! Jó, hogy nem cirókot fog rágcsálni! Idióta.
2017. máj. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!