Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen vásárolt ebédet tudnék...

Milyen vásárolt ebédet tudnék enni, ha úton leszünk?

Figyelt kérdés
Tescoban milyen diétás ebédet tudnék enni, amit kocsiban / moziban is meg lehet enni?
2017. júl. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak előre összeállított salátatálak, műanyag villával. A zöldségeknél szokott hűtőpultban lenni. Ahhoz vehetsz még valami sovány húst/sajtot.
2017. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moziban nem lehet enni, csak amit ott vásárolsz. Pl Globus Lencsefőzelék kolbásszal. Az nem hízlal, de laktat. Csak 12,5g ch /100g termék.
2017. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, moziban elvileg nem ehetsz mást, csak amit ott veszel. Én erre azt tudom mondani, hogy amint lesz a kínálatban bármi, ami illeszthető az étrendembe, akkor meg fogom venni, de csak azért sertéscsontból főzött gumicukrot meg ócska chipset nem fogok venni.


Szóval én bemegyek, táskában a gyümölcs/zöldség/olajos mag, amit nassolni szeretnék, és odabent előveszem. Eddig nulla alkalommal szóltak érte.

2017. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Moziban nem muszáj enni, lehet előtte/utána is. Akárcsak az előző válaszoló, én is a táskámban viszek be vizet, na jó, esetleg egy csomag kesudiót, eddig senkit sem zavart. Amiket ott lehet kapni, azok közül számomra semmi sem ehető.

Autóban ehetsz gyümölcsöket (bár meg kéne mosni), olajos magokat, kefírt, a sajt és kész saláta is jó opció. De ha most az egyszer megeszel egy sajtos stanglit valamilyen szalámival, akkor sem dől össze a világ.

2017. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!