Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert leszek olyan ehes? Mit...

Miert leszek olyan ehes? Mit vigyek szendvics helyett?

Figyelt kérdés

Reggel megeszek itthon 2toast kenyeret 2tojassal fel7kor.Suliba mar 9kor ehes vagyok es megeszek egy szendvicset aztan 5perccel a szemdvics utan (ha feher ha tk. ha barna ) najo tk.utan 15perccel,megint ennek..csak az a baj ha mindig megennek egy szendvicset akkor hamar elmenne a kcal keretem,es nem maradna mast ennem mikor 4kor vagy 3kor hazaerek.Ezert suliba eszek 2szendvicset ami kb 400kcal es melle viszek joghurtot vagy muzliszeletet,de ezek utan us megehezek.Aztan 3ig 4ig mar rosszul vagyok szedelgek de muszaj kibirnom mert itthon az elotte nap elkeszitett fott kajam var ami kb 500kcal (fozelek,husi,vagy valami paradicsomos teszta,rizs ilyesmi) szoval 4ig ajuldozom es ma ki kellett mennem orarol annyira rosszul voltam.Hogyan osszem be jol a keretemet? Fel7kor -400kcal reggeli aztan suluba kb 700kcal szendvics (ha ez fott kaja lenne,amit nem tudok vinni sajnos mert se fozeleket nemtudok vinni,mast se mert nincs mikro,hidegen bocsi de nem tudom megenni:/) aztan itthonra marad 800kcal amibol egybol megeszek 500at ugye az az ebedem (4ora korul) aztan este 10ig marad 300kcal..aztan meg innen onnan osszeeszegetem (turo,abonett,sonka,sajt)

De nagyon gyorsan megehezek ilyen kis adagok utan,mert sokszor eszek keveset.Mi legyen reggelire toljak be 800kcalt es akkor nem ajuldoznek? Viszont akkor keves marad a napi keretembol a nap tobbi reszebe:(


2017. nov. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Annyit egyel amennyi jolesik☺ egyebkent vihetsz gyümölcsöt a suliba, abban nincs annyi kcal es megis elég jol laktat mondjuk ket szendvics kozott. Mondjuk egy alma, igy telen mandarin... Nekem bevalt😊
2017. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne kalkulálgass, egyél csak ha éhes vagy és akkor nem fogsz ájuldozni meg megőrülni a matekozásba.
2017. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg a müzliszelet cukortartalmát, mielőtt betolod! Meg fogsz lepődni, szinte az egész gyors CH, ami nem laktat, hanem jól meghozza az étvágyat.
2017. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vihetnel a suliba pl. Zabkasat, egy kis dobozba. Fahejjal, kakaoval, edesitovel. Ez hidegen is finom es szerintem nagyon jol laktat.

A muzliszeletet felejtsd el!

A szendvics alatt toast kenyeret ertesz? Mert akkor nem csodálom hogy ketto utan is ehes maradsz. Teljes kiorlesu kenyerbol keszits szendvicset, sok sonkaval (akar sult csirkemellet is tehetsz bele), fott tojassal... attol tuti jol fogsz lakni.

Ezt ehetned ebedre a suliban, a zabkasat tizoraikor.

Esetleg uzsira amig nem ersz haza, mehet vmi gyumolcs, bar nekem ehseget csinal.

2017. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!