Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Minimum 1600, maximum 1900...

Minimum 1600, maximum 1900 kalóriás étrenddel miért nem ment lejjebb a súlyom?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 16:14
1 2
 11/12 Somoakker válasza:
Én az égvilágon nem csináltam semmit. Miután abba hagytam a sportokat felszedtem 30 kilót, és a láb betegségem miatt szinte egyáltalán nem űzhetek komolyan semmit, csak az úszást. Arra meg nincs időm. Annyit csináltam egy éve, hogy semmilyen cukrot nem eszek. De tényleg semmit és semmilyet. Kávéba se. Ettől lefogytam eddig 20 kilót egy év alatt. Nem valami gyors, dehát más nem jutott az eszembe. Most pedig tök jól érzem magam.
2017. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Valószínűleg a kalóriák csökkentésével "takarékosabb" üzemmódra váltott a szervezeted. Érdemes csak minőségi tápanyagokat bevinni, a makrotápanyagok (fehérje-szénhidrát-zsír) bevitelének arányára jobban odafigyelni és persze több kardiózó/zsírégető mozgást bevezetni adott étrend mellett.
2017. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!