Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet, hogy az izom miatt...

Lehet, hogy az izom miatt mutat többet a mérleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március eleje óta járok edzőterembe, heti 3x súlyzós edzésekre. Elég sokat erősödtem, mármint látszik a változás, a lábamra sok izom jött fel, a fenekem, a karjaim, a vállam, és a hasam is izmosabb. Súlyok tekintetében is elég jól állok, guggolni már 100 kiló fölött szoktam. Viszont a mérleg az úgy 1,5 kg-mal többet mutat mint mikor elkezdtem. Kicsit ijesztő, azért, mert amúgy volt egy kis evészavarom régebben, és elég mániákusan álltam a mérlegre, és sokszor napokig koplaltam... Emiatt ez a szám most kicsit aggasztó. Nagyjából figyelek a kajámra, de nekem inkább azért kell, hogy egyek rendesen, és ne koplaljak, mert hát úgy nem lenne értelme. Előfordulhat, hogy az edzések eredményét látom? Vagy inkább híztam volna?


22/L


2018. máj. 2. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi a célod az edzéssel? Csak úgy súlyzózol a vakvilágba? Ha fogyni akarsz, akkor szálkásító étrend kell neked. Ha izmot akarsz építeni, akkor tömegelő étrendre van szükséged. Én innen nem tudom megmondani, hogyan változott a testösszetételed? Ha otthon nincs testzsírmérő mérleged, talán a teremben találsz. Használd!
2018. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány cm és kg vagy? Lehet, hogy a plussz izom miatt nem csökkent a súlyod.
2018. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha látványos az izmosodás, akkor zömmel izom jöhetett fel kevés zsírral. Neked kell látnod, hogy háj lötyög rajtad vagy izom domborodik, nem szoktam érteni az ilyen kérdéseket.


Ráadásul 1,5 kg annyira semmit nem jelent, hogy 1 nap alatt megoldom neked ezt a mérlegen, akár oda-vissza is. A testsúly ingadozik.

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!