Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha elmúlik a menzeszem végre...

Ha elmúlik a menzeszem végre fogyok tovább? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval már több mint két hete stagnál a súlyom és azóta késett a menstruációm. Megjönni nem akart csak a hasam fájt de jó nagy késéssel ma végre megjött. A súlyom eközben csak felment egy kilót néha le is, de ezen túl nem mozdult. Lehetett köze a stagnálásnak a menzeszhez? Ez nagyon hosszú idő teljesen kétségbe vagyok esve már hogy mi lesz, ennyi maradok akkor vagy mi. Mit gondoltok helyrejön végre a fogyókúrám ha elmúlik a menzeszem? Az ételemet grammra mérem 1100-1200 kcalt eszek, biciklizek majdnem minden nap.. 25 kg túlsúly van még rajtam szóval van hova fogyni, 15 kg kb már lement. Valaki vigasztaljon meg hogy helyrejön minden mert nagyon ki vagyok már :(
2018. máj. 4. 16:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem is két hét, ez már a harmadik...
2018. máj. 4. 16:40
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Az 1100-1200 kcal nagyon kevés, csodálkozol, hogy nem jön meg? Éhezteted a szervezetedet, az pedig vészüzemmódba kapcsolt, és eltárol mindent, amit megeszel, lelassítja az anyagcserédet, közben pedig eltünteti az izmaidat. Egyél normálisan.
2018. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha van okostelefonod, akkor van néhány nagyon klassz alkalmazás: Yazio; KalóriaBázis; Egészség, Diéta & Fitness; Ételnapló stb.
2018. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ezért nem jön meg.. mindig is sokat késett akkor is mikor még nem fogyóztam, és szoktam néha többet is enni pár száz kcallal de akkor mindig lemozgom valahogy.
2018. máj. 4. 17:02
 5/19 A kérdező kommentje:
Használom a KalóriaBázist nem értem ezt mire mondod.
2018. máj. 4. 17:03
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Hány kiló vagy most?
2018. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
94 :(
2018. máj. 4. 17:32
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nézess pajzsmirigyet, meg menj endokrinológushoz, ha 1100-zal nem fogysz.
2018. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Most is nyilván fogysz, vagy ha képes vagy ekkora súllyal meglenni ilyen semmi, erősen koplalós kalóriával, akkor természeti csoda vagy. Tudom, hogy van anyagcserelassulás, esetenként erős is, de azért nem vagyunk hüllők, hogy minimális kalóriából is kijöjjünk...


A menses inkább csak a vízmennyiségedet növeli, ez nem számít, viszont egyél jelentősen többet, mert ez nem egészséges. Mozgással 1500-2000 kcal lenne jó inkább neked, nem tudhatom, mennyi a kalóriaigényed (mivel koplalsz, valószínűleg most kevesebb, mint normálisan lenne).

2018. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, nekem is így van... két hétig nem mozdul a mérleg, fél-egy kiló fel-le ugrál. Aztán a menzesz 3. 4. napján, vagy utána hirtelen leugrik egy-kettő kiló. Utána két-három hétig megint stagnál, menzesz, aztán megint leugrik pár kiló... ez normális, nem szabad elkeseredni. Inkább ne méregesd magad, csak havonta egyszer, menzesz után.
2018. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!