Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A hulahoppkarikázás hány...

A hulahoppkarikázás hány kalóriát éget percenként?

Figyelt kérdés

A kalóriabázis szerint 6.5-öt, de ez szerintem hülyeség.

Én rengeteget csináltam, mégsem fogytam.

Szerintetek mennyit?

Vagy tudtok linkelni egy oldalt, ahol valamilyen reálisabb érték van, mert én semmit nem találtam.


2018. dec. 19. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tempóban csinálod...
2018. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogytál, mert 80%-ban az étkezéstől függ a fogyás. Ha azon nem változtatsz, akkor semmi értelme hulahoppozni.
2018. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért kedves utolsó,10 perc alatt 65 kcal nem kevés.Egy óra hulahopp kb .-400 kcal lenne,ami meg kellenne,hogy làtszódjon.Màs oldalakon is hasonlóan magas értékeket mutat.Szerintem max 100 kcal/h,de ez az egyéni véleményen
2018. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha megeszel egy nap 4000 kalóriát, akkor nagyon sokat kell hulahoppozni, hogy meglegyen a kalóriamínusz.
2018. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha màr rengeteget csinálja,és használja a kalóriabázist,nyilvàn odafigyel az étkezésre
2018. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyílván nem jól csinálja ha nem fogyott. Az emberek nagy része aki használja a kalóriabázist nem használ mérleget, ha nincs a csomagoláson mi hány g akkor betippeli, hm ma biztos megettem 200 g-ot. Sok ember felkeresett már, miért nem fogytam? Mit ettél ma? Volt aki nem is emlékezett, csak arra hogy biztos 1400 kalórias alatt eszik. Naplót kell velük vezettetni, méretni. Eddig mindenki meglepődött :) A hulahop helyett menj el sétálni, jobb is, a folyamatos csípőrángásnál jobb szinte minden. El nem tudom képzelni hogy valaki intenzíven vonaglik 40-60 percet mint edzés, de ha ennyit csinálsz belőle legalább kérlek egy videót dobj fel arc nélkül. Érdekelne.
2018. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Min 40-60 percet kell csinalnod.intenzíven.rólam ömleni szokott a víz..
2018. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6/7 nem csipőrangas..akkor vmit nem jól csinal ....csinald 60 percig majd megerzed.amúgy sztem 10 perc 100 kcal körül.nrkem ez a nehez fitnesskarika van szetszedhető.
2018. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!