Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalónapokat tartottam a...

Csalónapokat tartottam a kalóriaszámlálásban. Hogyan korrigáljam?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt 10 kg-t fogytam úgy,hogy napi 1600 kcalt ettem, kb 450 kalóriával csökkentve az alapjárati kalóriaégetést. Sajnos az elmúlt 3 nap a családdal az evésről szólt, 2200 kcal körül ettem az elmúlt napokban,ami javareszt süti volt. Mit tegyek,h ne hízzak? Vagy ez a 3 nap még nem ok rá? Mától folytattam a fogyit
2019. ápr. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ideiglenesen felugorhat 1-2 kiló, de ez még nem testzsír, tehát nem hízás. Ha folytatod nem lesz nagy baj. De mi értelme kalóriát számolgatni? A tápanyagok a lényegesek.
2019. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Folytasd, mintha mi se törtent volna

En 3 eve teszem ezt , es vannak ilyen periódusaim amikor stagnálok, vagy többet eszem . Söt van , h 2-3 kiló visszaszalad . Utana folytatom.

27 kilót fogytam ezalatt

2019. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csalónapok nélkul ezt fenntartani hosszú idön át örulet !

Kivéve ha csak 5 kilót kell fogyni

2019. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%
Evés nélküli napokkal.
2019. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell korrigálni. Folytasd mától.
2019. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a lényeg, hogy ne gondold magadban azt, hogy "most már mindegy", vagy "úgyis elrontottam, inkább feladom az egészet", "egy semmirekellő vagyok aki még egy húsvétot se bír ki kilengés nélkül, ha ilyen béna vagyok úgyse fog sikerülni a fogyás, fölösleges küzdenem" stb. Egyébként elég, ha ott folytatod, ahol abbahagytad. Ha átmenetileg pár kilóval nehezebb vagy, ne ijedj meg, ez csak plusz víz, plusz elraktározott szénhidrát az izmaidban meg az úton levő plusz kaja a beleidben. Egy héten belül visszanyered a húsvét előtti súlyod.
2019. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!