Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan számoljam hozzá a...

Hogyan számoljam hozzá a lángoshoz az olaj kcal értékét?

Figyelt kérdés

Egy ideje fogyózom, holnap anyáék lángost sütnek, ebédre ehetek bármit mértékkel és szeretnék egy picike lángost enni, mert unom,hogy minden jóból kimaradok.. :(

De a kcal értékemet sem szeretném nagyon túl lépni, ezért gondoltam kiszámolom a recept alapján, hogy mennyi kcal-ra jön ki egy egy kis darab, majd lemérem mérlegen nyersen stb.. viszont ehhez még hozzá jön az olaj, amiben sütve lesz, ezt, hogyan tudom hozzászámolni?

Köszönöm előre is a segítséget!



2019. jún. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre nem tudok válaszolni, de szerintem, ha eszel 1-2(nagyságától függő) lángost úgy, hogy előtte utána tartod a diétát rendesen, akkor nem lehet nagy baj.

Milyen diétát folytatsz?

2019. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az olajat úgy tudod saccolni, hogy sütés elött meg után leméred az olaj súlyát, és a különbséget elosztod a lángosok számával.

Ez ugyan nem pontos, mert a hiányzó olaj egy része elpárolog, más része meg kifröcsög, de akkor tévedsz jobb irányba, ha valamivel többet számolsz.

2019. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

2-es ez azért is total rossz, mert a folyadék párolog el sütés közben belöle, és helyette egy kis olaj lesz...


De annyit tudok segíteni, hogy kb 8 L olajat használunk a lángossütéshez egy nap amiböl kb 2L marad estére. Ebbe mi kb 300Db lángost sütünk meg. DE ez nem mind a lánygosokon marad, sok lecsöpög...

2019. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. Majd valamit kiokoskodom.


Insumedes diétát csinálok! :)

2019. jún. 9. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as: szeritnem félreértettél, én is azt mondtam, hogy az OLAJAT kell lemérni sütés elött és után, nem a lángost!
2019. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!