Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Palleo életmóddal és napi fél...

Palleo életmóddal és napi fél óra jógával+egy óra futással mennyi kilót fogok kb fogyni? 14/L (175cm és 70kiló)

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 18:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%

Pont annyit amennyi ideális.

De ha egészségesen eszel, egészségesen mozogsz (jóga) akkor az ízületeidet fölöslegesen megterhelő futás fölösleges.

2013. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
paleo* És ha 10kilót kell fogynom mennyi idő alatt menne le?:)
2013. jan. 1. 18:54
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Egyén kérdése.. függ attól hogy mennyi szénhidrátot eszel.. 3-5 hónap alatt lemehet szépen ennyi (már zsírból).
2013. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
szerintem futhatsz nyugodtan és ha ezt mind megcsinálod, szerintem 2-3 hónap alatt is le fog menni :) de nem muszáj minden nap futni, elég heti 2-3.
2013. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 jancsiur válasza:
89%
Palleo életmód a paleolit életmódot akarja átültetni a modern világba.A nevébe Palleo utal paleolit élet módra,de igazából kamu az egész. Mert a paleolit életmódon az ősember élt aki nem jógázott és nem azért futott hogy fogyjon hanem az élelem szerzés miatt.Az ősember a hús fogyasztásra volt rá állva a kalória mait a mai mozgás szegény világunkban nem igazán nevezhető fogyókúrának. Bár húst úgy fogyasztva mint az ősember az már más,nyersen félig átsülve fűszerek nélkül kevesebb menyiséget fogyasztana a modern ember.
2013. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Nem mennyiségről van szó, hanem az emberi test működéséről.

Bármennyi megevett hússal és zsírral - nem lehet hízni, sőt el lehet érni az ideális testsúlyt (testzsír hányadost).

2013. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
43%

Kalóriadeficitre még mozogni is? Így kell aztán izomból fogyni. :)

A paleoról csak annyit hogy ha úgy fogysz le, egész életedben tartanod kell a diétát különben visszahízol.Miért?Mert a paleoval a ledobott súly nagy része víz.Ch szegény életmóddal pedig semmi energiád nem lesz sportolni, ki fogsz égni.

Oh igen, és jó egészséget a vesédnek a mértéktelen fehérjefogyasztás miatt.Persze az artériáidat se felejtsük ki, szeretik ha eláradhatnak zsírral.Max elhízol, stroke-ot kapsz, lesz egy aranyos szívrohamod.Mégis mi baj lehet, ez egy teljesen veszélytelen diéta ami már évezredek óta működik.Túl könnyű átverni az embereket manapság.

2013. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, vagy hazudsz vagy tudatlan vagy.


Én paleo mellett bármilyen sportolóval felveszem a versenyt. Nem mondom hogy le is győzöm, mert nem szoktam játszadozni, nem szeretem az értelmetlen versengést.. de az energiaszegény állapot hülyeség. Az ember fő energiaforrásai a zsírok és fehérjék, a szükséges szénhidrátot ezekből állítjuk elő, a fölöslegben bevitt szénhidrát csak anyagcsereproblémákat okoz - ezek néhány jelei a fáradékonyság, cukorbetegség, elhízás.


Megalapozatlan állítás, hogy csak vízvesztés történne paleo mellett. Az összes szénhidrátfogyasztást korlátozó táplálkozásban ott a lehetőség a fogyásra. Lásd "testépítés, szálkásító étrend".


Egy vallásos (a szakma hülyeségeiben hívő) orvos szövege az, hogy a fehérje-zsírfogyasztás károsítja a veséinket, artériáinkat... Aki csak egy kicsit is tájékozott a témában, az tudja hogy ezek a problémák kizárólag keményítő alapú étrenden élőknél jelentkeznek! Tehát a sok szénhidrát (ami idegen a szervezetünknek) és nem a(z évmilliók óta fogyasztott) sok hús van összefüggésben a szív-érrendszeri, valamint a veséket érintő betegségekkel.

2013. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen tudatlan vagyok, a sport káros az egészségre és nem vagyok makk egészséges.A tapasztalat hazugság, csak a száraz tudomány mutathat utat.Ha ez így lenne már rég cukorbeteg és elhízott lennék.Érdekes módon 85% CH mellett vagyok a legegészségesebb és most a legjobb a sportteljesítményem.A gyomrod nem temető hogy telehányd állati tetemekkel.Légy boldog úgy ahogy vagy, de ne nevezz másokat hazugnak vagy tudatlannak anélkül hogy ismernéd őket, mert ezzel csak magad minősíted.A sportfóbiádról már ne is beszéljünk.
2013. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nagyon jó úton jársz a fogyás felé kedves kérdező! A paleolit diéta nagyon jó súlyvesztéshez, de tényleg tartsd is be. Egy óra futással szintén rengeteg kalóriát fogsz majd elégetni. Szerintem két hónap alatt lefogyhatsz akár 10 kg-t is, de szerintem a magasságodhoz elég csak 5-7 kilót fogynod. Pár hét alatt ez már nagyon látványos lesz,ha tényleg így csinálod! Majd írd le a tapasztalataidat, kíváncsi vagyok!
2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!