Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen és mennyi zöldséget...

Milyen és mennyi zöldséget esztek naponta?

Figyelt kérdés
Nálunk a boltban csak káposzta, répa, krumpli, hagyma van és mirelit cuccok. Nem túl unalmas ez így? Hol tudjátok beszerezni a többi zöldséget és hogy lehet ezt változatosan kivitelezni, főleg télen? Sajnos a piac is munkanapokon van.
2014. márc. 26. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azokat eszem amiket szeretek.


Nyersen vagy salátának ezeket: paradicsom, tv paprika, kaliforniai paprika, vöröshagyma, fokhagyma, snidling, jégsaláta, uborka


párolva vagy levesnek: fejes/kelkáposzta, zöld és sárga hüvelyű bab, zöldborsó, sárgarépa, karfiol, csillagtök, padlizsán, és a nem zöldség :gomba


Valamint lencse, fehér bab, krumpli (ezeket ritkábban)


Nekem ez így jó, változatos:)


Mennyiség: összesen 450 gramm felesben megy ebédre és vacsorára 200 gramm hússal - ez is felesben. Vagy ha nem hússal akkor 100gramm szójakockával. Ezt csak havonta 1x szoktam.


teszkóban vásároljuk őket a nyers illetve a mirelit részlegen. Nem unalmas. Én hetente 1x eszem csökkentett energiatartalmú tésztát is.

2014. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs a boltban karfiol, brokkoli, zeller, karalábé, cukkini és hasonlók? Isteni kaja pl. a vékony szeletekre vágott zeller bacon szalonnán megsütve.
2014. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!