Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány gramm gyümölcsöt...

Naponta hány gramm gyümölcsöt és zöldséget lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
amennyit tudsz
2010. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
azért banánt epret barackot ne nagyon egyél
2010. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
igy van! ami beléd fér ! :) Egészséges nagyon, legfeljebb meghajt ha sokat eszel
2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem hiszek abban,hogy van olyan gyümölcs, ami ártana mértékkel. Az eper csak 29 kcal/100g, a banán az, ami 100kcal körül van/100g (de sok benne a kálium, ami fontos a szívműködéshez és a fogyókúra során, ha az ember kálium, só- és víztartása rossz irányba billen, akkor az rosszulléthez vezet,nem fogyáshoz!), a barack sem durván hízlal, ugyanis 35-50kcal van 100g-ban.

Na de azért tettem fel a kérdést, mert én átlagosan 300g gyümölcsöt fogyasztok naponta a diétám során,de kaptam valakitől egy figyelmeztetést,hogy nem kellene ennyit...

2010. jún. 27. 13:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, nekem volt olyan hogy amíg volt a fán, napi több mint fél kg cseresznyét/meggyet megettem.. persze akkor nem is kívántam semmi édeset utána, szóval ez is csak segített (nagyon édesszájú vagyok) :)
2010. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Amennyi jól esik:)) Szezonja van,kell a vitamin!! Hajrá!!!:))
2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
nem kéne 300 g-ot? hát az semmi...többet is ehetsz! én kb 1.5-2 kg-ot megeszek naponta,és mégis vékony vagyok...
2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm.:)
2010. jún. 27. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is azzal ijesztgettek, hogy nem normális a táplálkozásom. Naponta csak a reggeli és egy másik étkezés (általában késő délután) mondható normálisnak (táplálónak), a többi (tízórai, ebéd, uzsonna) csak gyümölcs.

azt mondták, hogy ki fog lyukadni a gyomrom, mert megerjed a belekben a gyümölcs.


Én elsősorban nem fogyni akartam vele, hanem a bélműködésemet helyre állítani, de egy kis fogyás sem árt. :D

Kb. naponta olyan fél kg és 1 kg közötti gyümölcsmennyiséget ettem meg. Ezek után nem merek már gyümölcsöt fogyasztani. De ha ti azt mondjátok, hogy nem gáz...

2010. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__91..


Ez az én kérdésem volt, de nem kaptam rá kielégítő választ. Igazából én arra lettem volna kíváncsi, hogy MINIMUM mennyit kell enni, ha valaki egészségesen akar táplálkozni, de csupa olyan választ kaptam, hogy maximum valami keveset egyek.


A Viasaton hétvégén délelőtt szokott lenni (bár mostanában ritkán van) egy műsor, a Mutasd a tányérod. Abban nagyon nyomják a gyümölcsöt és zöldséget, korlátozás nélkül. Persze nyilván ez akkor működik, ha a növényeket az egészségtelen dolgok HELYETT eszed, és nem mellette.

2010. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!