Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lassan fogyok le életmód...

Ha lassan fogyok le életmód váltással akkor kevésbé fog megereszkedni a mellem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenképp fogok fogyni onnan és ezt nem is bánom mert a mellem a 90C-s kosárba is néha alig fér el, de félek, mert egy kicsit lóg (anyáé és mamié is ilyen). Volt már egyszer egy stresszes időszakom amikor sokat fogytam hirtelen az nem volt jó mert bár mindenki mondta hogy 'jaj de jó vékony vagy' amikor -bár ruhában nem látszódott- a hájam ugyanúgy ott volt. Akkor bár ment le a mellemből, nem ereszkedett meg. De szeretném megelőzni. Esetleg vmi feszesítőkrémet tudtok ajánlani? Vagy mozgást? Tudom, a mell nem izom, de a tartásán javíthat a mell körüli izom. Jelenleg egy kicsit kéne feszesebb mell illetve, hogy 'fentebb legyen' mert ugye nem durván lóg, csak kicsit. Mit tanácsoltok?

2014. jún. 8. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
17 l vagyok.
2014. jún. 8. 19:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy mennyire ereszkedik meg, de számolj azzal, hogy valamennyire fog. Ezzel nem tudsz mit tenni, fogadd el. A feszesítő krém nem jó erre, az csak a bőrt feszesíti, nem a kötőszövetet. Mellizomgyakorlatok talán segítenek, de legalábbis tuti nem ártanak. Ami nagyon fontos még, hogy jó melltartót hordj, ami tényleg tartja a melled.
2014. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de az is jó lenne ha feszesebb lenne a bőröm.
2014. jún. 8. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Állj négykézláb.
2014. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fogyás alatt a mell megereszkedése majdnem hogy elkerülhetetlen. A mell nagy része zsírból áll, így a fogyással annak a térfogata is csökken. Én 75-80F-től kezdtem kb. 80 kilóval, most 60 kilóval 70F vagyok. Lassan fogytam, a melltartó méretem nem csökkent túl sokat, mégis kevésbé feszes a mellem, van egy kis "üres zsák" érzete. De ez az egyetlen hátránya a fogyásnak, mert az alakom már nagyon szép :)


Egyébként a 90C nem nagy mellett jelent, hanem borzasztó nagy hátat és kicsi mellet. Javaslom, böngészd át, hogyan is kell kiválasztani a megfelelő melltartóméretet, mert a 90 az kb. 100 kilós nőknek jó.

2014. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Elsőre a melleidből fogsz fogyni,mert zsírből állnak.
2014. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék húsz kilót fogyni, sőt nem is fogyni akarok elsősorban, hanem izmosodni, feszesedni :)
2014. jún. 9. 18:01
 8/8 A kérdező kommentje:

'' Egyébként a 90C nem nagy mellett jelent, hanem borzasztó nagy hátat és kicsi mellet''


Hát nem tudom, nincs nagy hátam, és elég nagy a cicim :D Pont jó a 90C-s méret.

Remélem, hogy 5-6 kiló nem látszik majd annyira meg :)

2014. jún. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!