Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hetente hányszor fér bele...

Hetente hányszor fér bele (kizárólag) reggelire paleo péksüti/zsemle? A tojás kicsit uncsi.

Figyelt kérdés

A pékáruk kizárólag szénhidrátszegény, paleo alapanyagból és édesítésnek eritritből állnának.

165/55 kg-os nő.



2014. aug. 26. 08:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
38%
Szerinted a paleolit korban volt péksüti?
2014. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Neked nem kellene fogynod! A paleolit csak egy bukott informatikus marhasága. Csak ártasz vele a szervezetednek.
2014. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

55 kg-ból mit akarsz fogyni?

Anorexiás vagy? Mert akkor sürgősen orvos kell!

2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak 165 cm vagyok, és van rajtam felesleg, hidd el. Nem akarok sokat, csak pár kg-ot. És az utolsó kg-ok múlhatnak ilyen apróságokon.
2014. aug. 26. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 3x-4x belefér, de a reggelid ne haladja meg a 300kcal-t szerintem. :)
2014. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én napi szinten legalább egyszer (de tipikusan többször) eszem ilyesmit, nem tudom megoldani nélküle sehogysem, pedig elég kreatív vagyok, ha evésről van szó (hja, nekem speckó feltételeim vannak). Miért lenne gond? Szénhidrátszegény, az alapanyagok rendben vannak... Rengeteg paleo magcuccal fogytam, bár én még sokáig nem leszek olyan karcsú, mint Te most (nem mondom, hogy ne fogyj, ezekbe a számokba még belefér egy pici felesleg, igen kevés izom mellett).

Ha változatosan eszel s rendbevannak a makro- s egyéb tápanyagaid, akkor miért ne? Leszámítva a fitátos aggályokat, de ezzel kapcsolatban sosem találtam elég konkrétumot. S én speciel kerülöm a hőkezelt gyümölcsöt, ahogy a szigorú paleo is. Ha esetleg az lenne benne.


Sosem unnám meg a tojást, de nem tudunk eleget venni :( Jófélét eszel, sárgát és ízletest? Amúgyis millióféle elkészítési módja van.

2014. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, kedves utolsó! Jóféle házi tojást eszem, de reggel sajnos ki van számolva az időm, és a szalonnától kolbásztól hízok, így kissé korlátozottak a lehetőségeim.

Sajnos könnyen tudok hízni, és ezért tapasztalatokat vártam volna. Tőled megkaptam, köszi!

2014. aug. 26. 14:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző nap készítsd el.Tükör rántotta, vagy fasírt morzsa helyett gomba! Finom..Mondjuk a rántotta, 5 perc!

Én még 2 gyereket is indítottam suliba. Belefér..Ja én is dolgoztam..

Aki pedig, bukott informatikusnak nevezi Szendit,Ne koptassa a tollát, hiszen már éttermekben is van paleo..

2014. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval, este elkészíteni is opció :) Mivel én egy sima rántottától nem lakom jól, átmenetet képzek a magkenyér felé és olajos magot keverek bele... Csak keveset. Ilyen szilárdabb, dobozból kényelmesen ehető lepény lesz. De bizonyára rengeteg főtt tojásos ételt is össze lehet hozni, én így kevésbé szeretem, így nem vagyok képben.

Ha nem macerás annyit főzni, részemről egy rendes főtt étel is bármikor jöhet.

Ezenkívül masszívan zsíros, pofonegyszerű majdnem-ételeket is tudok, de ezt nem mindenki bírja. De, ugye, én semmi rosszat nem látok a magkenyérben, nálam teljesen normális étel, nem kavarja meg napjaim összetételét és semmit. Ami a magsütikre is igaz.

2014. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. aug. 27. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!