Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magvas félbarna zsemle, benne...

Magvas félbarna zsemle, benne sonkás szalámi, paradicsom, tojás, paprika és uborka. Mehet ez reggelire?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy diétázok. Nem akarok sokat leadni. Ez belefér? Mármint a magvas jó választás, a sima zsemle helyett?
2010. jan. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A magvas mindenképpen jobb választás, mint a sima vizes zsemle.
2010. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb, de nem igazán jó... Meg a szalámit is hanyagolni kéne. :) Vannak sokkal jobb minőségű ételek, persze ha jó a genetikád, akkor akár zsemlével és szalámival is fogyhatsz.
2010. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, jobb. Még jobb lenne, ha a zsemle helyett mondjuk abonettet, vagy pufi rizst ennél, de végülis ez se rossz.
2010. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó! A félbarnán van a hangsúly. A szénhidrátra szükség van reggel.A sonkaszalámi gondolom nem zsíros,tehát mehet.a zöldségek pedig egyértelműen mehetnek!
2010. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jan. 22. 18:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem kell is a szénhidrát, főleg a délelőtti órákban. Én pl. reggeli után járok edzeni, szóval nem bírnám úgy, hogy ne egyek vmi energiát adó reggelit.
2010. jan. 22. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet nyugodtan reggelire.Én korpás zsömit eszek sajttal,és így is fogyok.Van olyan is,hogy köret helyett is ezt eszem.
2010. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel nagyon fontos a szénhidrát, de diétában nem zsemléből kéne bevinni. :)
2010. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!