Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hetente hányszor fér bele...

Hetente hányszor fér bele (kizárólag) reggelire paleo péksüti/zsemle? A tojás kicsit uncsi.

Figyelt kérdés

A pékáruk kizárólag szénhidrátszegény, paleo alapanyagból és édesítésnek eritritből állnának.

165/55 kg-os nő.



2014. aug. 26. 08:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
165 kg 65 kg és azt fitnesszel érd el ne kajálással nem kell termekbe járni olvass utána ,hogyan tudod átmozgatni magadat nem vagy sovány de ha belefutsz egy betegségbe (vírus) akkor tudjál miből fogyni ne haj meg léci.
2014. szept. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A jóféle házi tojáson azért nézd meg a számot. Ha hármas, akkor nagyüzemi. :)

Szerintem híznod kellene. Vagy sportolni. Vagy ebben a sorrendben.

2014. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: A házi tojáson nincs szám... Azt az ember, ugye, háztól veszi. (Az sem tuti, én azt szeretem, amikor személyesen ismerem a tyúkokat, bármikor láthatom, hogyan élnek. De a tojás íze általában erősen korrelál a tartással.)
2014. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!