Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mi lehetett a fogyás oka?

Mi lehetett a fogyás oka?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok 57 kg, izmosabb testalkat, nem olyan lötyögős. Nem is lehetnék hiszem 3 éve paleozok és elég aktív életet élek. A múltkor 3 napig reggel 4-kor keltem szinte egész nap megállás nélkül elég nehéz fizikai munkát végeztem. Rendesen ettem, persze paleo kaját. Ez a három nap alatt fogytam két kg-t, de nem vízből a ruhákon vettem észre hogy bővebb volt. És akkor ráálltam a mérlegre. Most az érdekelne hogy ebben a három napban éhezett a testem mert a nagy fizikai megterhelés miatt több kalória kellett volna? Vagy esetleg volt rajtam felesleg és most lement? De három éve amúgy állandó volt a súlyom. Csak az válaszoljon aki érdemi választ tud adni. Nem érdekelnek a mamutos poénok.

2015. júl. 6. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A fizikai munka trükkös. A párom mindössze könnyű fizikai munkát kezdett végezni a semmi után és 2 kilót észrevétlenül lefogyott. Igaz, nem 3 nap alatt, de hamar. 2 hétig pedig táppénzen volt s akkor hízott egy kilót, ez ilyen, ő gyorsan lereagálja a kalóriabeli változásokat, viszont hirtelen aktivitás változáskor nem változik meg azonnal az étkezése, nem kíván automatikusan kevesebbet vagy többet. Nehéz fizikai munkánál még könnyebben el tudom képzelni, hogy az ember nem kíván azokban a napokban többszörös mennyiségű ételt (az enyémnek is van egy ilyen tehetetlensége, amikor 8 órát túráztam fagyban - én ennél keményebbet soha -, akkor se voltam sokkal éhesebb, mint máskor. úgy látszik, az ember sokszor ilyen), a test viszont égeti a zsírt.
2015. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!