Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mégis mi lehetett?

Ez mégis mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ma rohanásban voltam, reggeliztem itthon rendesen, tízóraira ettem egy joghurtot, viszont utána kb 5 órán keresztül nem tudtam enni, egy kávéra volt csak időm. De ez egy átlagember számára teljesen kibírható dolog lenne, viszont én egyre idegesebbnek éreztem magam, ahogy hazaértem egy ilyen dühroham szerűséget kaptam, kb majdnem elsírtam magam és miután ettem, utána lettem jobban. Nem volt még velem ilyen eddig. Picit nagyobb adag kaját bevágtam, csirkéből és zöldségből és most kicsit fáj a gyomrom. Mellesleg 11 kg-t fogytam, egészségesen étkezek csak sokan mondják hogy nagyon sovány lettem. (Nem éheztetéssel fogytam le hanem mozgással és sok fehérje kevés szénhidrát kombóval)

Ez miért lehetett? :S Úgy érzem elrontottam a gyomrom és ma már nem is fogok tudni enni.



2014. dec. 9. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A tejfehérjék idegrendszeri tüneteket okoznak (pszichoaktív vegyületek) egyébként megugrasztja az inzulinszintedet, ezért éhesebbé tesz.


Én is furán lennék, ha betolnék nappal egy joghurtot.

2014. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát egészséges, megfelelő mennyiségű kajával azért nehéz soványra lefogyni azért. Lehet tápanyaghiányod van. De az is lehet, higy mire hazaértél a vércukorszinted igencsak leesett és az váltotta ki belőled azt. Vigyázz magadra, egyél rendesen.
2014. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!