Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1évig voltam lakto-vegetáriánu...

1évig voltam lakto-vegetáriánus,35kg-ot fogytam. Ez a húsmegvonástól lehetett?

Figyelt kérdés
Tejet ès tojást ettem, ezek mellett tábla számra ettem a csokikat, nagyon sok tèsztát ettem. 1èvig ettem így, ezalatt 35kg-ot fogytam. Mikor visszatèrtem a húshoz elkeztek visszajönni a kilók. Most (1èv után) ott tartok hogy visszajött 25kg. Attól fogyhattam hogy nem ettem húst? Valakinek hasonló tapasztalat?

2015. ápr. 26. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak húst nem ettél, hanem azt az állati zsiradékot sem, ami a húsokban van. A vegetariánus étrend mellett a növényi fehérjék rosszabbul hasznosulnak, a tejtermékek pedig biztosították a tejsavbaktériumokat, így a bélmozgások fokozottabbak voltak.
2015. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudjuk mennyit, mit ettél.


A tojás az olyan mint a hús, a tejben is van állati fehérje és zsír, ergó pont úgy ettél mintha ettél volna húst.

2015. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jópár évi voltam én is ovo-lakto vega, a világon semmi különbség nem volt a kevés hús fogyasztásához képest (a súlyom pont ugyanolyan csigatempóban nőtt), sokat pedig sosem ettem.

A vegák inkább hízhatnak, a tipikusan sok szénhidrát miatt, de természetesen ez mennyiség kérdése és lehet durván szénhidrátszegényen is étkezni vegaként. Az egyéni különbségek is sokat jelentenek... Összetett dolog ez.

A Te eseted számomra különleges, engem a hús roppantul laktat, hízni tuti nem híznék mellette... Igaz, zöldséggel eszem, zsírosan s ez így igen jó kombó.

2015. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ez tényleg igaz akkor valami kivétel vagy.

elsőre én sem akartam elhinni,hogy ez a minden logikának ellentmondó dolog néhányaknál működik,de ismerek rá 1db példát.

és ő volt az elgondolkodtatott,hogy a vércsoport diéta mégsem akkora humbug.

mert ismerősöm valami ritka vércsoportba tartozik,aztán amióta kilőtte a húst,látványosan lecsökkent a testzsírja,nőként ilyen 17% körül van,régen meg 28% körül volt..

módjuk ő nem tol mellé csokit meg tésztát.

de ha ott volt napi 8-10 tojás,akkor annyira sza-r már nem volt az állati fehérjebeviteled amúgy.

2015. ápr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!