Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » IR diétában kis étkezésre...

IR diétában kis étkezésre (uzsonna, tízórai) mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Én már nagyon unom a korpakekszet meg a gyümölcsös chiapudingot. Bögrés süti elfogadható? 4 evőkanál tk tönkölyliszt, 4 evőkanál eritrit, 1 tojás, margarin, 2-3 evőkanál holland kakaópor. Szénhidrátban megfelelő, de lehet hogy kalóriában sok (fogynom kéne).

2020. febr. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg valami olajos magból egy keveset, cukormentes étcsokit
2020. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olajos magvakat minden nap eszem. Cukormentes csokit mértékkel ha édeset kívànok. Heti 1-2 alkalommal. Én ezeket vacsi utàn szoktam enni mert akkor esik jól. Kisétkezéseknek semmi szükségét nem érzem. A magas inzulinszintemet tudtam csökkenteni erre való speciàlis étrenddel, így szerencsére fogyni is tudok IR, PCOS, pm alulműködés mellett. Nekem az ilyenkor àltalànosan javasolt 160g ch diéta nem vàlt be. Màs utat kellett keresnem.
2020. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Általában olajos magvakat és/vagy egy kis gyümölcsöt. Étcsokit inkább desszertként eszem főétkezés után. A margarint, étolajat nem tartom egészségesnek.
2020. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!