Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magammal vihető, gyors és...

Magammal vihető, gyors és egészséges reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna ötletek?

Figyelt kérdés

Reggel nincsen túl sok időm és nem is szeretnék ügyködni a kajával, mert kolis vagyok és szinte a szobában van a konyha, szóval hangos, büdös és ezt gondolom nem kell részleteznem. Valami olyan ötlet kellene, ami tényleg gyorsan megvan vagy pedig esetleg már előző este is elkészíthető. A suliban magamnál tartom, szóval nem hűtöm és nem melegítem.

Reggelire eddig bevált pl. a müzli és a zabkása, mert azt gyors bekanalazom vagy pl. este összevágok valami gyümölcsöt és bedobozolom, vagy veszek egy joghurtot és azt csak felkapom és óra előtt gyors megeszem. Viszont ezt már kezdem unni és nem nagyon jut eszembe más. Az ebéddel abszolút meg vagyok lőve... Egyszer vittem salátát, de annyira nem jött be, mert már "szottyos" lett. A tízórai és az uzsi pedig általában gyümölcs, valami rágcsa (pl. zabkeksz, puffasztott rizs és társai) vagy joghurt, ugyanúgy elég unalmas. A kenyeret nem szeretem, szóval szendvicset nem szeretnék vinni.

Megköszönném, ha írnátok néhány ötletet, ami nektek bevált vagy esetleg linkelnétek pár oldalt, ahol lehet találni jó recepteket, ötleteket.


2020. febr. 8. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz, igazából sokszor szívesebben ennék valami sós ételt az édes helyett.
2020. febr. 8. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Zöldséges kuszkusz ebédre néhány alkalommal jó lehet. Mikróban is meglehet csinálni, csak forró víz meg egy kis fűszer kell hozzá... Aztán reggel vagy amikor időd van vágsz bele kígyóubit, paprikát vagy teszel bele kukorica, borsó konzervet stb.


Elvileg ez köretnek van, de én munkába simán elviszem rendes ebédnek is. Könnyű megcsinálni és kibír egy napot gond nélkül.

2020. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha ehetnél főtt tojást, esetleg sajtot, sós túrókrémet, ezek laktatóbbak, mint egy sima saláta vagy egy joghurt magában. Ha nyers zöldséget viszel hozzá, ne sózd meg.
2020. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vihetsz salátát is.De csak akkor sózd mikor már enni fogod,akkor nem lesz szottyos.
2020. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!