Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha keves cht eszek,fogyok?

Ha keves cht eszek,fogyok?

Figyelt kérdés

Valakinek ezzel tapasztalat? A kaloriaszamolgatasba beleorulok szoval az nem opcio. :)

Sokat setalok,futok es edzek is neha.

Koszi a segitseget



2020. máj. 27. 22:10
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Közeledünk, de két fogalom megértését még mindig ajánlom figyelmedbe:

1. Glikémiás index

2. Ketózis


Nem érted, hogy nem azt mondom, hogy kalóriaszámolgatással nem tudsz fogyni, hanem azt, hogy annyira értelmetlenül széles skálát ad, hogy abban a cukros üdítő és a chips evése is megengedett a diéta alatt, ami egy elmebaj.

Sokadszorra mondom, hogy NEM MINDEGY MIBŐL VISZED BE AZ K MENNYISÉGŰ KALÓRIÁT. KÜLÖNBÖZNI FOG A TESTALKATOD.


Ajánlom olvasgatásra a szénhidrát és a zsír anyagcsere folyamatait továbbra is. Enélkül nehéz lesz a belátás.

2020. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Látom megjött egy tudós is, aki megtanult két tudományos idegen kifejezést és emiatt okosnak gondolja magát :D.
2020. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Eljott a pont,hogy torolni fogom a kerdest!:)

Koszi a “segitseget,amivel teljesen osszezavartatok. Lenyeg a jo vita:)

2020. máj. 31. 17:06
 44/55 anonim ***** válasza:
Nem tudod törölni a kérdést.
2020. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
Kérdező, ha nem tetszik a válasz, miért kérdezel? Szerintem pont leírták a lényeget az egésszel kapcsolatban. Csak kalóriaszámolgatással nem lehet úgy lefogyni, hogy jól nézz ki! Pont.
2020. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Pont ketfajta dolgot fujtak:)) de koszi
2020. máj. 31. 17:11
 47/55 anonim válasza:

Nem mindegy, hogy fogysz le és nem csak az edzés számít:

[link]

2020. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Végre valaki. Köszönöm!

A tudományos okoskodótól pedig kérdezném, hogy hol írtam, hogy a ch többletes táplálkozás nem csak szükséges, hanem elégséges feltétele is az izomnövekedésnek? Hol írtam, hogy nem kell fehérje? Hol írtam, hogy nem kell edzés?

Kicsit kezd kiolvadni az agyam az emberi hülyeségtől :D.

2020. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

"Nem érted, hogy nem azt mondom, hogy kalóriaszámolgatással nem tudsz fogyni, hanem azt, hogy annyira értelmetlenül széles skálát ad, hogy abban a cukros üdítő és a chips evése is megengedett a diéta alatt, ami egy elmebaj." Ha csak a fogyás a cél semmi más, akkor márpedig ennyi kell, ezt mint mondtam a twinkie dietben bebizonyították. Ha egészségesen akarsz lefogyni természetesen nem elég, arra ott a válasz a 40. válaszomban.


A 37-es választ leszámítva az előuő oldalakon csak velem beszélgettél, így én írtam azt a választ is. Remélem azzal a válaszommal egyet értettél attól függetlenül, hogy az a két csúnya szó zavart :)


"Csak kalóriaszámolgatással nem lehet úgy lefogyni, hogy jól nézz ki! Pont." Amen.



"A tudományos okoskodótól pedig kérdezném, hogy hol írtam, hogy a ch többletes táplálkozás nem csak szükséges, hanem elégséges feltétele is az izomnövekedésnek? Hol írtam, hogy nem kell fehérje? Hol írtam, hogy nem kell edzés?


Kicsit kezd kiolvadni az agyam az emberi hülyeségtől :D."



Azt írtad, hogy azért tolnak brutális mennyiségű ch-t hogy anabolikus állapotban tartsák az izmaikat, erre volt a reakció, hogy ez így ilyen formában nem létezik, le lett írva mi szükséges a fejlődéshez. Konkrétan így fogalmaztál


"Szerinted a testépítők miért tolnak brutális mennyiségű energiaforrást, klasszikusan főleg ch-t? Azért, hogy anabolikus állapotban tartsák az izmaikat, ergo nőjenek."


Ez így ilyen formában abszolút nem igaz, ha mást akartál kifejezni, akkor fogalmaz úgy, hogy kifejezze a szándékod. Semmilyen kalóriatöblettel nem fogsz te anabolikus állapotot létrehozni.



"Sokadszorra mondom, hogy NEM MINDEGY MIBŐL VISZED BE AZ K MENNYISÉGŰ KALÓRIÁT. KÜLÖNBÖZNI FOG A TESTALKATOD." Ez igaz, nem is állítottam, hogy ugyanaz lesz az eredmény.

2020. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Tabbouleh ***** válasza:

37es vagyok

Kedves kérdező, nem tudom, mi a problémád azzal, hogy 3(?) ember viszonylag értelmes vitát folytat a kérdésed apropóján?

Én örülnék neki, ha ennyi válasz lenne a gitáros kérdésem alatt.

A témához vissza kanyarodva, a vitának valószínűleg nem lesz vége, mivel a feleknek nem sikerült (vagyis engem) meggyőzniük egymást.

2020. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!