Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi idő alatt adható le Ch...

Mennyi idő alatt adható le Ch szegény dietaval 8 kg 30 évesen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 14:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen növényi domináns táplálkozás sokkal egészségesebb a szervezet számára, ezt alacsony szénhidráton nem tudom hogyan kivitelezi bárki.
2020. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Látom nem érthető még mindig, hogy 160 g szénhidráttal egy dekát sem fogytam, mert ch anyagcsere beteg vagyok , próbáltam, nem ment a fogyás, ilyen sok szénhidráttal nem ment. Ebben a helyzetben állapotfüggő, mennyi cht bír a szervezet. Az elhízás meg egészségelenebb mint egy alacsony ch- s életmód. Ezen mit nem lehet felfogni?

Amúgy semmi nehézség és semmi koplalás nincs abban hogy 80-85 grammon tartsam a cht. Van hogy kicsit kevesebb is, van hogy 90 de az ritka.

2020. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyébként dietetikus ajánlása hogy tartósan 100g ch alatt legyen a bevitel.
2020. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22. Nem feltétlen. Kivéve ha kórosan voltál elhízva, az meg abszolút étrend hiba.
2020. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

😂Ki mondta hogy az elhízás nem étrend hiba? Kisgyerekkoromtól aktív sport mellett fehérlisztes kenyéren tésztán, rizsen , krumplin éltem- néha hús volt, egy kis borsó meg kukorica, ezeken kellett élnem, ezt adták otthon a szüleim, nem volt választásom, nasikra, csokikára nem volt pénz, se üdítőre, így is 100 kilós lettem.

Jöttek a fogyókúrák, kalóriaszegény diéták, nem bírtam a koplalást, semmi érdemi infóm nem volt hogy kéne lefogyni, mindenki csak b***sztatott, hogy egyek keveset, mikor mennyiségre sose ettem sokat, csak szar minőségű tömény szénhidrát volt lényegében. Ördögi kör volt, kevesebbet ettem, hosszútávon nem bírtam hogy folyton éhes vagyok,feladtam, újabb próbálkozások, újabb jojóeffektusok stb. Évekig jojóztam. Közben kiderült a ch anyagcsere betegségem, akkor kaptam a 160ch ajánlást orvostól, zöldégekkel, és gabonàkkal( amiket utálok) több hónap alatt se fogytam semmit. Majd akkor a folyamatos sikertelenség miatt egyszerűen teljesen összetörtem lelkileg , ez van. Emberből vagyok. Akkor Bánatomban kezdtem édességeket csipszet enni...ez volt a jéghegy csúcsa. Ez egy ideig így volt. Aztán találtam egy dietetikust a neten, aki már nem ezt a 160 sablont ajánlotta a betegségemre vonatkozóan, hanem 100g alatti cht tartósan, több fehérjét, több zsírt, nagyrészt húsokat, zöldségeket, tejtermékeket, olajos magvakat, tojást. Én ezt még kiegészítettem pár dologgal, és akkor indult be a fogyásom mikor erre álltam át. azóta is megy szépen lefele.


Hogy normál testsúlynàl mennyi ch fog kelleni, vagy hogy meddig fogyok majd így, nyilván nem tudom még, mert ott még nem tartok. Remélem nem kell feljebb vinnem a cht később sem.

2020. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ja hogy ch anyagcserebetegséged van. Te speciális eset vagy, így már más. De egy egészséges embernek kár ezt ajánlgatni miközben sokkal egészségesebb utak vannak. (koplalás nélkül)
2020. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Áruld már el mi ebben a koplalás??? 2300-2500 kalóriára jövök ki egy nap, 80-85g szénhidráttal. Ennek köze nincs a koplaláshoz.

Amúgy több ismerősöm betegség nélkül is ezzel a módszerrel fogy és nagyon jól érzik magukat.

Az hogy leírok 1 opciót a fogyásra, (amit sokaknak könnyebb betartani, mint egy kalóriaszegény diétát), az nem ajánlgatás. Nem mondtam hogy ezt csinálja kötelezően, csak hogy ez is egy lehetőség.

Mások meg mindenhova odabökik hogy nőknek 1200 kalória ajánlott fogyáshoz, ami nettó koplalás. Az miért nem baj?

2020. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz mondatot értelmezni? Nem neveztem az étrendedet koplalásnak.
2020. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
"koplalás nélkül" . Ezt akkor miért kellett hozzátenni? Amúgy nem csak rád céloztam, mástól is volt megjegyzés a ch szegény életmódra, hogy koplalás, pedig ésszerűen csinálva nem az, pont ezért könnyű betartani.
2020. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az utolsó mondat után írtam, az egészségesebb utakra, vagyis az alacsony ch alternatíváira vonatkozott a koplalás nélkül mert te koplalással állítottad szemben az alacsony ch-s diétát.
2020. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!