Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha mindent jól csinálok,...

Ha mindent jól csinálok, mégsem fogyok tovább, akkor lelassult az anyagcserém, vagy mégsem csinálok mindent jól?

Figyelt kérdés
Mindennapos edzéssel, szénhidrátcsökkentéssel szépen lefogytam 8 kg-t, aztán visszahíztam kettőt és most ezek között ingadozok. Nem tudom, hol hibázok.

2020. nov. 29. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mióta ingázol? Amúgy a szénhidrátcsökkentés nem biztos módszer.
2020. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem eddig csak ez vált be. Korábban volt jól sikerült diétám, de stressz miatt elhagytam magam, visszahíztam.

Már több, mint egy hónapja nem fogytam érdemben, pedig most odateszem magam.

2020. nov. 29. 11:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van még súlyfelesleged? A legtöbb esetben ha a test elér egy bizonyos súlyt utána már nagyon nehéz fogyni.
2020. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van bőven. A nagyon dagadtból kicsit dagadt lettem, de még mindig hájas vagyok.
2020. nov. 29. 11:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy inkább közepesen dagadt*
2020. nov. 29. 11:44
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi CH, egyéb makrók, kcal? Milyen súlyról (+magasság), hol tartasz, mennyi idő alatt?
2020. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg ott hibázol, hogy nem számolod mennyi kalóriát viszel be. Elhagyhatod teljesen a zsírt meg a szénhidrátot, de ha fehérjéből több kalóriát viszel be, mint amit elhasználsz, akkor ugyanúgy hízni fogsz.

Számold össze, hogy mennyit viszel be, nézd meg a kalóriaigényed, és ha több megy be, akkor csökkentsd.

2020. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Olyan ételeket egyél ami felgyorsitja az anyagcseréd pl citrom gyömbér vagy pl zéró kaloriás ételek uborka citrom gyümölcs meg este 6 óra után ne egyél fehérje pl jó a főtt tojás és akkor nem kell számolni a kalóriát sem én is igy fogytam 116 kg ról 94 re és persze minden nap tornázok minimum 1 órát ha szénhidrát kell a szervezetemnek akkor eszek puffasztott rizst
2020. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Kaloriat szamolj, az a legfontosabb. Persze attol meg figyelheted a makrokat, egy ido utan kell is, de hiaba szamolod csak a szenhidratokat, ha zsirbol es feherjebol meg beviszel 3000 kaloriat egy nap, persze, hogy nem fogsz fogyni.
2020. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
85%
Kalória deficittel hogy állsz?
2020. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!