Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl kevés evés, lelassult...

Túl kevés evés, lelassult anyagcsere?

Figyelt kérdés

Most meg fogom kapni tudom, hogy ha ilyen keveset ennék, akkor már rég deszkának kellene lennem, de muszáj kiírnom.

150 cm 54 kg körüli vagyok. Nagyon régen nagy evő voltam, de sporttal, diétával lefogytam úgy 20 kilót, egészségesen, a súlyom azóta is tartom 1-2 kg ingadozással.

Volt egy jó kis stresszes időszakom, még most is tart, bár már kilábalóban vagyok. Mostanában valahogy nem megy a sport meg a diéta, rettenetesen keveset eszem, azt is naponta egyszer sikerül összehozni. Ha nagyon megerőltetem magam lecsúszik kb. 1000 kcal, mondjuk az nem mindig a legegészségesebb forrásból. És nem viccelek, hónapok óta ez van, de ennél a súlynál lejjebb nem megy. Nyilván tudom, hogy ez koplalás, nem is áll szándékomban így fogyni, de még is érdekelne, hogy vajon miért nem fogyok ilyen kicsi kalóriabevitellel?



2016. júl. 26. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelassult az alapanyagcseréd. Vannak, akik fél év éhezés után egész életükben éhezhetnek (180cm magas férfi alapanyagcseréje 920 kalória, egy nap mozgással kb ehet 1600-at)
2016. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Most akkor mondjam azt hogy 170cm hez ettem nem reg 3 ezret?
2016. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!