Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha mindent jól csinálok,...

Ha mindent jól csinálok, mégsem fogyok tovább, akkor lelassult az anyagcserém, vagy mégsem csinálok mindent jól?

Figyelt kérdés
Mindennapos edzéssel, szénhidrátcsökkentéssel szépen lefogytam 8 kg-t, aztán visszahíztam kettőt és most ezek között ingadozok. Nem tudom, hol hibázok.

2020. nov. 29. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a baj azzal, ha az ember naponta méri a testsúlyát. Két kg ingázás lehet teljesen normális is. Ha méred a súlyod naponta, akkor próbáld meg ugyanabban az időpontban, ugyanolyan körülmények között (edzés előtt, vagy után, nagy wc után stb). Én másfél kilót simán szoktak ingázni egy nap attól függően, hogy mennyi víz és khm... más dolgok vannak a szervezetemben :D
2020. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!