Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 30kg-t szeretnék fogyni egy...

30kg-t szeretnék fogyni egy év alatt. Reális?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, 178 cm magas - jelenleg 110kg (talán több, így az ünnepek után).


Év végéig szeretném elérni az érettségikor lévő súlyomat, a ~85kg-t.


A tervem: alapvetően étrenddel szeretném, kevés szénhidrát, több hal, friss zöldség+gyümölcs; napi 4-5 kisebb étkezés.


E mellett a tervem, hogy munka után hazafelé gyalog megyek, mert egy hosszú parkon tudok végigsétáln. Ez kb 40 perc séta minden munkanapon.


Amit szeretnék még, az a planck gyakorlat napi szinten, hogy erősödjenek a mély izmaim kesobbi edzésekhez, illetve mert jó kalóriaégető gyakorlat.


Ugy tudom 10-15 kg után lassul a fogyás, tehát valami plusz mozgást be kell majd vezessek olyankor. Mivel az reményeim szerint nyárra esne, és addigra meglenne a diplomám, és lesz több időm utána - Igy akkor a fegyencedzés könyvben leirt gyakorlatokat szeretném elkezdeni. Nem az izomépítés lenne a fontos, hanem a plusz kaloriafelhasznalas. Esetleg elkezdek futni 90 kg korul.


Ez realis elkepzeles?



2022. jan. 1. 22:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút reális, simán el lehet érni ennyit, de sokan vannak, akike egy év alatt jóval többet is fogynak. Tehát menni fog.


Én, amit még tippként tudnék mondani, az az, hogy otthon csinálj erősítő gyakrolatokat, pl. plnak, fekvőtámasz, hasizom gyakorlat stb.

Nekem vam egy komplett edzéstervem is, ha gondolod, privát üzenetben át küldhetem neked.:)

2022. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


11-es, köszii, persze, átküldheted, esetleg megpróbálhatnánk személyre szabni?

2022. jan. 2. 10:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Reális, bár tapadztalatbol inkabb 25nek mondanam mint 30nak egy ev alatt de meg fogod latni mi a te utemed

A seta szuperjo es en is a biciklit tamogatom, az a legkimelobb mozgasforma tulsillyal az uszas mellett

2022. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
szerintem 6 hónap alatt is simán elérhető,nekem sikerült.
2022. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14-es, hogy csináltad?
2022. jan. 2. 16:57
 16/17 anonim válasza:
45%
az első egy hónapban lement 15kg,de nyílván abba sok víz is volt. Aztán szépen beállt,havi 3-4kg-os ütemre a fogyás. De azt hozzá kell tenni,hogy ez idő alatt,a kaját azt 100%-osan betartottam,és heti 5 napot edzettem.
2022. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szedj kollagent közben. Az jót tesz az izületeidnek és a bőrödnek is az alkalmazkodashoz.

És ha van rá lehetőséged én az uszast javaslom. Nagyon jó kalória égető de nem terheli az ízületeket.

2022. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!