Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Működhet a diéta, ha fitness-m...

Kertész Körte kérdése:

Működhet a diéta, ha fitness-menüt eszem?

Figyelt kérdés

Életmódváltásba kezdenék, ezért pár nappal ezelőtt felkerestem egy dietetikust online, aki átküldött mindenféle dokumentumot, amit át kell tekintsek ahhoz, hogy el tudjam ezt kezdeni. Édesanyám feldobta azt ötletként, hogy az ebédemet hordatnánk és fitness menüt ennék, amelyekben ételenként max 600 kalória van (497-571 skálán), fehérje (32-41), zsír (11-15), szénhidrát (45-59), a zárójelben feltüntetett skálák jelentik azt a skálát, amelyen hétfőtől péntekig, 5 menüben melyik a legkisebb-legnagyobb érték az adott makrókból.

(Amit tudni kell, hogy 96 kg vagyok, 16 évesen, 170 cm magas lány). Az iskolaorvos magas vérnyomást írt, illetve szénhidrát-diétát. Ezek alapján, ha hordatnánk ezeket, fogyhatnék? Ezek mellett gyümölcsöket, zöldséget ennék, zabpelyhet és ahhoz hasonló dolgokat.

Köszönöm segítségeteket!



2022. jan. 9. 19:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értettem, hogy a kaja segít=kalóriadeficites, egészséges, megfelelő étrend segít.
2022. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippjeiteket, nagy fába vágtam a fejszét,de úgy érzem itt volt az ideje, hogy változtassak rajta. Vannak-e még esetleges tippjeitek, mielőtt belekezdenék?
2022. jan. 9. 20:10
 13/28 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem jó alternstíva azok alapján amit leírtal. Ha megvan a kcal keret akkor ugyanúgy fogsz fogyni


Sok sikert

2022. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A legfontosabb tippem hkgy csinálj képeket. Feherneműben, nem behúzott hassal, kényelmesen. Elolrol, oldalrol, hatulrol.

Amikor elkezdesz haladni, óriási motivációk lesznek ezek a képek

Én máig csinálom kéthavonta pedig tobb mint 2 éve kezdtem

Ugyanez a kormeretekkel. Merd le magad mell, mell alatt, derek, csipo, comb, vadli, bokay csuklo. Amikor ket honap mulva lemered es osszehasonlitod ez is orias lokest fog adni hogy ne hagyd abba

2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#12 igazábol annyi tippem van még hogy ne add fel ha nincs eredmény. Tudom ez klisésen hangzik viszont igaz.Én amikor elkezdtem sokszor hagytam abba mert elfogyott a motivációm. Viszont ezt rendberaktam a fejemben. Mostmár edzés nélkül nem is bírom ki sokáig. Csak az eleje az ami nehéz.

Még annyi hogy az elején hamar fogsz fogyni viszont egy idő után nehezebb lesz..Akkor majd kevesebb kaloria kell de ez még messze van.

Szóval ha nem látsz hetekig eredményt ne add fel. (Bár ha hetekig nincs eredmény akkor mem vagy kalóriadeficitben)

2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én 22 kilót fogytam, szívesen segítek, ha kérdésed van :) Hajrá.
2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, sokat jelentenek ezek most nekem!

#14 amit a dietetikus átküldött táblázat, abban a körméreteknek is van rublika, ezért amint elkezdem, akkor majd elkezdem mérni magamat.

Olyan kérdésem van még, hogy kb hány hetente kellene magamat mérjem? Ehhez nincsen semmilyen instrukcióm, a dietetikus sem mondott ennek kapcsán semmi konkrétat.

2022. jan. 9. 20:24
 18/28 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam, de a mensi bezavarhat, nekem akkor 2 kilót is ingadozik a súlyom. Ugyanabban a napszakban mérd, reggel, kaja előtt, ruha nélkül.
2022. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2022. jan. 9. 20:40
 20/28 anonim ***** válasza:
Eleinte hetente is érdemes, mert gyors a folyamat, utána kéthetente elég mert lassul
2022. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!