Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Igy mennyi idő alatt lehet...

Igy mennyi idő alatt lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
21eves fiú vagyok, 170cm 90kg, 1hete mar csinálom az edzést, heti 5x,napi 2ora kondi külön izomcsoportokat, majd 20percet kardiózok a végén mindig, reggelire vagy tojasrantottat vagy 100g zab + fehérje, és onnantól csak csirkemell natúrban olivaolajon+rizs kimerve 100g, és ebből meg eszek 200g rizset, csirkemellbol amennyit tudok, mellé eszek kigyouborkat, szerintetek így mennyire fogok gyorsan fejlődni/változni? (Naponta olyan 4l vizet iszok.,) és ez mellett álló fizikai munkát vegzek. Napi szénhidrát bevitelem olyan 200-250,

2023. jan. 9. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Kalóriaszámolásról még nem hallottál?
2023. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
#1-et ismetelnem en is, vannak erre tok jó appok!
2023. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Rizst zöldségre cseréld, az "tömegelős" kaja.

Neked igazából nem kellene csirkét enned, én mikor fogytam csirke, kígyóuborka, tojás, fuzetea meg fehérje shaken éltem.

Ahhoz hogy fogyj kevesebbet kell bevinned cal-ban mint amennyit elégetsz naponta. Én olyan napi 1200-as deficitben voltam kajával, meg 1500 körüli volt az edzés.

Kondit felejtsd el akkor, járj ki futni. Kardió a fogyás "2. gerince".

2023. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amnna válasza:
0%

3as.

1200 kalóriát egy kisgyerek eszik. Meg lehet nézni neten hogy mennyi kalóriát kell enni ahhoz hogy foggyál.

2023. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
Megnézném én azt a kisgyereket aki 1200 kalóriát eszik….
2023. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kalóriabázis, vagy Yazio jó segítség lehet kalória számolásban. Ne siettesd a fogyást, heti 0.5-1 kg elég! Gondolj arra , hogy ami évek alatt jött fel, egészségesen nem mehet le pár nap alatt. Semmiképp ne ess át a ló túloldalára, mert visszafordulhat.

Sok sikert és kitartást

2023. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kardio edzés anaerob edzés, azzal kevesebb zsírt lehet veszíteni. Aerob edzéssel elméletben többet lehet, kis intenzitású és hosszan tartó mozgással. Azt szokták pihenőnapon csinálni, mint például gyors séta.
2023. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a kardio, futas nem a legjobb az elejen

Mert megserulhet a terded

2023. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!