Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy érdemes szénhidrátszegény...

Hogy érdemes szénhidrátszegény diétába fogni, ha eddig hozzá volt szokva az ember hogy töménytelen mennyiséget eszik?

Figyelt kérdés
A súlyomból adódóan, és az inzulinrezisztenciámból adódóan szeretnék egy életmódváltást megvalósítani, de akárhogy olvasgatok a dolgok után elég ködös az egész, hogy mit ehetnék konkrétan, mert imádom pl a tejtermékeket, és tudnám pótolni 1-2 szénhidrátot velük, de sajna megy a hasam tőlük vegy tejfehérje érzékenység/vagy laktóz intolerancia miatt. Hogy érdemes neki vágni, van itt olyan aki előtte szintén nagyon sokat vitt be kenyérből,tisztákból,krumplikból? 1-szer próbáltam 2-3 hétig anno igaz akkor közel 0-ra csökkentettem maximum egy maroknyi rizset ettem naponta megfőve, de borzalmasan letargikus, és életkedvtelen lettem, és abbahagytam emiatt ettől is félek kissé.

2023. máj. 18. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Miert nem figyeled mennyi kalóriát viszel be? Elég fontos lenne. Yazio appot ajánlom pl
2023. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Duciforradalom fb csoportot ajánlom. Nem chszegény diéta kell, hanem kiegyensúlyozott táplálkozás, rendszeres (3-5 óránként) és pontosan mért, jó minőségű CH mennyiségekkel.
2023. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

8. Tudok esetleg írni? :)


Érdekelne.

2023. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Erről nem itt gyakorin kéne megkérdezni Jóskát, meg Pistát, hanem orvoshoz kéne menni!
2023. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
38%

14. Nekem az orvos kb azt mondta el amit tudok.


Szakács vagyok, edzettem is, tisztában vagyok a dolgokkal. Se újat, se személyre szabott dolgot nem mondtak. Ilyen ez a közellátás.. :)

2023. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
8. Szabad neked írni?
2023. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!