Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Csak natúr csirkemell +...

Csak natúr csirkemell + zöldség! Ismerősöm állítja hogy ezzel adott le 15 kilót 3 hónap alatt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Elvileg 3 hónapig semmi mást nem evett csak natúr csirke mellet és hozzá párolt zöldségeket. Meg rengeteg vizet és üres teát ivott. Azt mondta soha sem éhezett, mert ha este tört rá az éhség , akkor este 11 kor is evett egy jó nagy adag pl párolt brokkolit. Ez a módszer tényleg ennyire hatásos ? Vagy ferdíthetett a valóságon ?:) ( jah és azt mondta alig mozgott)

2012. dec. 8. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kábé így fogytam le nagyon hamar. Csak én néha ettem tojást is a húshoz.

De amúgy a kajám szinte mindig csak zöldség (uborka, paradicsom, cékla, répa, saláta, cukkini, brokkoli) és csirkehús volt.

2012. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet,de mozgás nélkül azért lóg a bőr,löttyedt a test.
2013. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Én is így fogytam és kb. ennyit. Több ismerősöm is.
2013. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Abszolút lehet. A zöldségek és saláták tárháza végtelen, azzal változatosság tudta tenni az étkezéseit. Csirke helyett a hal is jó megoldás. (lehetőleg olivaolajon párolva)
2013. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
és reggelire mit ettél?TUDNÁL MINTA ÉTRENDET KÜLDENI? ÉS GYÜMÖLCSÖT MENNYIT?Ú
2017. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 levikés válasza:
Sziasztok,én is így fogytam 2012-ben. 15 kg ment le 3 hónap alatt. Napi hat étkezés. 7-5 ig két óránként. Két étkezés feherjepor és 15 gr dió. 4 étkezés pedig:100 gr csirkemell és 100 gr zöldség (nyersen/párolva). Azaz 400 gr csirke és 400-500 gr zöldség naponta. Zsiradék: 2 evőkanál olívaolaj. Mozgás:napi egy óra gyors séta és heti 4*45 perc súlyzós edzés. :)
2021. febr. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!