Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rizs+csirkemell, zöldség,...

Rizs+csirkemell, zöldség, futás, kondi?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni, életmódot váltani. Azt szeretném tudni, h ahhoz h jelentős súlytól szabaduljak meg, a rizs+csirkemell diétával, rendszeres mozgással milyen gyorsan fogyhatok? most 110 kg vagyok. hol tudom kiszámolni, h milyen adagokat kell ennem ill. hányszor 1 nap? 22/f
2011. dec. 22. 08:16
 1/7 anonim válasza:
Keress egy kalóriatáblázatot. Megnézed napi 3-4 kajálással mi az amit összesen napi 1500Kcal-ból kihozol. Mozgás nélkül felejtsd el, viszont ha lejársz gyúrni, nagyon sokat fogsz fogyni és fél év múlva ha ügyes és kitartó vagy 79KG leszel. Fejben mondd magadnak mindennap hogy megcsinálod és beidegződik. Első napok nehezek de ha ott kitartó vagy akkor menni fog. sok sikert.
2011. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondjuk néznék egy orvosilexikon kcal kalkulátort, mert hirtelen lehet az 1500kcal kissé kevés, nem tudom.

és csirkerizs diéta :D ez csak két alap élelmiszer, a szálkásítás nem azt jelenti, hogy nem lehet változatosan enni, ezt ne feledd :)

2011. dec. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt tudod ellenőrizni mennyi kcalt kell enned ahhoz, hogy heti 1 kilótól megszabadulj, alapvetően ezzel kellene próbálkozni. És megeht mellé zab meg túró is :)))
2011. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát sztem lemaradt a link :) de köszi azért :)
2011. dec. 22. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel egy szendvics, délben egy tányér kaja, estefelé egy kis vacsi. Nem kell több.
2011. dec. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lemaradt a link: [link]


És hidd el kell a napi ötszöri étkezés, legalábbis én sokkal gyorsabban fogyok, ha 5 részre osztva eszem meg ugyanazt, mintha háromra.

2011. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez így van.

Nem elég csak lecsökkentened a kajamennyiséget (kalóriamennyiséget). Nagyon fontos, hogy azt a napi adagot legalább 5-6 részre oszd szét.

Ha csak napi 2-3-szor étkezel, nagyon lelassul az anyagcseréd, ami gátol az eredményes fogyásban. Hiába eszel keveset.

És ne felejtsd el, hogy mennyire fontos a folyadékbevitel.

Napi kb 2-3 liter víz, és nem kóla meg az egyéb szar, ami tele van rejtett energiával. Főként cukorral, ami nagy ellenség.

Egy 2 literes kólában 20dkg cukor van :(((, ami 800kcal.

2012. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!