Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez így elég lesz a fogyáshoz?...

Ez így elég lesz a fogyáshoz? Vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Napi 1300 kalória alatt fogyasztok ételt ,keves liszet,kenyeret. Cukrot egyátalán nem fogyasztok. Heti háromszor sportolok 2 órát,amelyből kb 60 perc kardio es 30 perc comb es far 20 perc kar es váll a tobbi nyújtás. Ez elég lesz-e a fogyashoz es fogok e izmosodni? 16/F/172/79kg (igen ,keves háj van rajtam kb 15% a testzsir)

2015. ápr. 2. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kevés lisztet és kenyeret felejtsd el!Egyél sok húst és zöldséget!És a napi 3 liter víz menjen!
2015. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából lisztet alig eszem. Egy ksi vékony szelet 75 százalék szénhidrát csökkentett sokmagvas kenyeret eszem meg edzés utan mert akkor nagyon gyengének érzem magam. Igazabol kettő honapja probalkozom es hasrol 13 cm ment le. Az nem tudom jo-e?
2015. ápr. 2. 18:51
 3/11 anonim válasza:

az jó !! és csinálj fel ülést én azzal fogytam 20 kg-t

3 hónap alatt !! minden órában 100-at nem muszáj egyszerre !!

2015. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo is lenne a 1200 felules mondjuk 12 ora alatt :) csak meg suliba járok ahol nincs ra alakalom :( azert járok heti 6 orat edzeni plusz szaunázni 2-őt:)
2015. ápr. 2. 19:12
 5/11 A kérdező kommentje:
De elgondolkozva a heti 6+2 ora az nagyon kevés szerintem. :( lehet minden hétköznap eljarok ! Megkell szendevdni,habár én nem ugy fogom fel en kikapcsolodok ekker. Na de attol felek ha utana jovore mondjuk visszaallok heti 3 sportra nem e hizok?
2015. ápr. 2. 19:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha izmotakarsz epiteni indokolt lehet a ch edzes utan, de nem kenyer formajaban. Ez igy nonszensz. Feherje, aminksavak stb? Raadasul izommesrosito edzest nem idoben kell merni, hanem ismetlesszamban.
2015. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted kezdőn fogom tudni Mindezt? Nonszenz ezzel itt!!! :D ird le mit tegyek meg egyátalán mi az a ismetlesszam Hányszor csinalok meg 5 ot vagy mi?~•~•
2015. ápr. 2. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy valóban csak 15% testzsírod lenne, akkor nem így fogynál, s nem lennél ennyire tájékozatlan, értenéd az ismétlésszám fogalmát.
2015. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De nonszensz :D a kezdo(ha nem hulye) mielott belekezd valamibbe szakszeruen tajekozodik(nem, nem gyakorin, plane nem a fogyokurak kategoriaban, ahol a legtobb retardalt van) es nem a kreativitasara bizza a dolgokat, majd csodalkozik, hogy nem megy.
2015. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak megy ha lement 13 cm a hasamról -_- .
2015. ápr. 3. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!