Most elszúrtam?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem bele egy szálkásító diétába. Ma edzés és fehérje után (persze este fél 8kor...) elkapott egy kis nassolhatnék (mivel elég kávé függő voltam és ez jelentette nekem a napi 'nasi adagot', de már leszokóban vagyok és 5 napja 'tiszta':D) ezért hát össze dobtam egy remélhetőleg nem túl nagy szénhidráttartalommal bíró nyalánkságot: egy bögrébe raktam 2 ek zabpelyhet, nagyon pici sütőport, 1 ek natúr holland kakaóport, egy adagolókanál epres fehérjeport, kis tejet és végül bele ütöttem egy tojást. Össze kutyultam és be a mikróba 3 percre. Most miután megettem viszont eléggé bűntudatom van, hogy csak a 3. napig bírtam ki ilyenek nélkül... Szerintetek? (egyébként edzek mindennap vagy 30 perc kocogás vagy egy fél órás aerob esetleg egy súlyzós + kardiós, persze ezek youtube-ról:).

#edzés #diéta #bűnöző nap #elb.sztam
2015. ápr. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs feltétlen elszúrva, csak tanulj belőle és máskor ne tedd. Gondolj bele amikor megkívánod, hogy meg fogod bánni.
2015. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Úr Isten, Te miket eszel? Hol a fenébe találsz ilyen "recepteket", vagy csak fogod a hűtőt és összeöntöd? Szerintem ez fogyókúrához pont jó, mert kijön belöled (elöl-hátul)
2015. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, remélem máskor ellen fogok neki állni...

Egyébként ez saját recept. :) Amúgy is olvasgattam már ilyen diétás-fehérjés sütikről és igazából azok adtak ötletet :) Nem tudom honnan veszed, hogy meghajtana:D

2015. ápr. 15. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ezzel a baj, leszámítva, hogy a tejnél azért ehetnél jobb dolgokat is s valószínűleg nekem a fehérjepor sem kellene, de ha már itt tartunk, a zab se. De akkor sem értem, mi ebben a hű de vészes. Már fizikailag.

A lelki rész, hogy Te le akarsz szokni a nassról, édességről, kávéról (ah, példaképem lehetnél, ha legalább le akarnék jönni a napi sok kávéról... de semmi gondot nem látok benne, csak így olyan függőség érzete van, szerencsére nem fizikailag, mert úgy nem hat rám, csak nass és szokás)... Az más. Akkor ez valóban gond, hiszen nem tudtad betartani a nemes elhatározásodat. De kevesen tudnánk ezt hirtelen megcsinálni, jó az úgy is, ha csökkented a gyakoriságot s nem is akármilyen nasst eszel, hanem jobbfélét... Ez már nem semmi, főleg az egészséged szempontjából nem.

2015. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lesz tőle semmi bajod :) amúgy a zabos proteines nasis cuccok nem olyan rosszak, de ha ennyire rád jön a bűnözhetnék őrület, akkor inkább estére verj be túrót összekeverve fehérjeporral jól belekutyulod mondjuk úgy 25g-ot többet ne.

Én így szoltam lefekvés előtt túrót tolok csokis fehérjeporral keverem s isteni, édesség de mégsem :)s egészséges.

2015. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!