Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt ettem ma vacsira,...

Ha ezt ettem ma vacsira, akkor nagyon elszúrtam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

vacsim: egy pár virsli hozzá pedig, öt szem kicsi koktél paradicsom, egy tv paprika, egy fél erős paprika és egy kisebb hagymának a fele salátaként aprítva, és leöntve egy pár csepp tökmagolajjal


Nem annyira nagyon tudatosan, de kb. egy hete elkezdtem kicsit jobban odafigyelni mit eszek, nem kerestem neten étrendet, vagyis, de nézegettem párat, amin mindig kiakadok, mert némelyik olyanokat ír, ami tuti, hogy nincs otthon...és így mindig, mint eddig is csak halogatnám a dolgot, hogy na akkor majd holnaptól kezdem, mert holnap veszek, vagy jövőhéten stb. Elkezdtem tornázni is, szerencsére nem több 10 kgtól kell megszabadulnom, egy ötössel már elégedett lennék. Szóval szerintetek ez milyen vacsi volt? Illetve tudnátok ajánlani néhány olyan fogást, aminek nem egetrengető az ára és azért általában minden háztartásban megtalálható? Válaszaitokat köszönöm.


2013. nov. 12. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Székelykáposzta csirkemellből és sovány tejföllel, szerintem a legjobb fogyós kaja. Akkor még rakott savanyú káposzta, szintén sovány darált pulykahússal. Rántottát, tojásos, cukkinis lecsót kenyér nélkül lehet enni, én imádom. Kedvenc nasim pedig a mikróban fonnyasztott alma, megszórva fahéjjal.
2013. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!