Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon elszúrtam?

Szerintetek nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Ma(vasárnap)családi összejövetel volt és nagyon sokat ettem..nem szemét kajákat,pl.: csirkemell,káposztasaláta,csontleves,mindenféle gyümölcs,stb..de ezekböl nagyon sokat:( kb.megvolt 3000 kcal.Nem is csinálnék belőle ügyet,de sajnos pénteken lesz a barátom szülinapja,és jól szeretnék kinézni rá:) Szerintetek amit ma megzabáltam lesz következménye?Vagy péntekig lemegy,ha minden nap 1,5 órát mozgok?SOS!

2013. febr. 17. 20:19
 1/5 anonim válasza:
Az addigra simán le fog menni, ne idegeskedj ezen...
2013. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bizti?:( köszi hogy irtál:)
2013. febr. 17. 20:25
 3/5 anonim válasza:
Aha bizti...:) Úgyhogy jöhet az a szülinap...:)
2013. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fu köszi..:) ment a zöld :) pedig most úgy nézek ki mint valami hordó..de remélem igazad lesz:) még 1x köszi!!!
2013. febr. 17. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj 1 képet magadról hogy lássuk mi is a gond és jók lennének mellé az adataid is:súly magasság szélesség
2013. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!