Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elszúrtam a mai napot?

Nagyon elszúrtam a mai napot?

Figyelt kérdés

Na az volt hogy mentünk vízilabda csapattal meccsre és ott 2 meccsünk volt én kapus vagyok tehát javarészt taposok kb 2 óra volt.


na és most jön a rossz része. utazás alatt valami történt velem és nem is foglalkoztam a diétámmal. tehát megettem e zöldsége pulykamelles szendvicset(tk zsemle) kb 100g sütit egy sportszeletet. meccs után elmentünk mekibe mert meghívott edző meghívott mindenkit. én egy dupla mcroyalt ettem nagy krumplival (űdítőt nem ittam mert nem szeretem) és kb ennyi volt. nagyon elszúrtam?:(( majd most fogok enni pulykmelles salátát és ennyi volt mára!:/



2014. máj. 10. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

egy nap alatt nem 'szursz el' semmit.


ellenben rovid uton depresszios leszel, ha semmi masra nem vagy kepes figyelni, mint hogy tokeletesen etkezel-e es tokeletesen fejlodik-e a tested.

2014. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nekem ez iszonyatosan fontos mert eléggé külsőséges emberre sikeredtem:S meg le kell fogynom ha komolyabb dolgokat akarok elérni ebben a sportban..
2014. máj. 10. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
maradjunk annyiban, hogy ha igy allsz hozza hogy 'URISTEN egy zsemlevel tobbet ettem, megyek meghanyatni magamat', akkor maximum egy roncs leszel par even belul, nem elsportolo.
2014. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod ezen kéne változtatnom?
2014. máj. 10. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy egyél amennyi jólesik és azt ami jól esik, csak ezekhez mérten esetleg lehet többet mozogni, és kész.
2014. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Így van, ha nagyon bűntudatod van, csinálj még egy edzést magadnak.

Egyébként nem kell kétségbe esni egy-egy extra étkezés miatt, ha amúgy betartod, amit előírtál magadnak.

2014. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!