Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 110 gramm szénhidrátot...

Napi 110 gramm szénhidrátot hogyan lehet megenni?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy mivel szenhidratcsokkentett kenyeret eszem, azt is delelott, meg koretkent bulgurt ha ugy van, eszem gyumolcsot is megsem tudok megenni 110 gramm CH-t.

Este megall a bevitel olyan 80 korul.

Tenyleg rossz az, ha a fogyni vagyo ember 80 korul visz be szenhidratot a szervezetebe?


2016. ápr. 13. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy kis kóstoló :) Mivel én neki nem kezdek 800 kcal alatt enni, nyilván nem ezekkel lakom jól, ez csak a szénhidrátbombám.


Ma amúgy erősen toltam, volt gyümölcslé, egy hozzám képest meglepően nagy és zabos mazsolás zabkása (másmilyet nem is ismerek), ebédre egy kis zöldséges köles, csokis-mézes puffasztott rizs, egy kis tepsi (kókuszlisztes és tápiókás, szóval eléggé szénhidrátos) kekszféle szilvalekvárral... S persze a többi, normál szénhidráttartalmú dolgaim.

Pont összejött a 110 gramm ch, de érzem, hogy rezeg a léc, holnap 20 gramm alatt maradok, ha jót akarok :D Bár holnap tökfőzelék lesz tojáspörkölttel, úgyhogy legyen inkább 30.


Tudom én, hogy ha már 100 gramm, akkor főként zöldségből kéne jönnie, de vannak ilyen napok :D Azért nem volt különösebben egészségtelen nap és tuti fogyok is vele.

2016. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szarul vagy tőle, akkor adtál a szarnak egy pofont. Találd meg az egyansúlyt. Reggelire simán mehet olyan teljes kiőrlésű kenyér, aminek 35g CH van 100g-ban. 10 óraira egy alma, ebédre valami szénhidrát és fehérjedús kaja -nálam a paradicsomos csirke barna rizzsel vagy kuszkusszal örök kedvenc. Uzsonnára kefir vagy mandula/kesúdió, vacsira meg ami jön. Van, amikor eszem a szelet pennys wellness kenyeret (kb 10g CH egy szereltben) sok sok zöldséggel, joghurttal. Edzések után -függetlenül attól, hogy erősítő vagy aerob- mindig iszom egy fehérje turmixot.


Szerintem ez egy normál diétában simán tartható. Ezzel nem fogsz heti 3 kilókat fogyni, viszont egészséges ütemben fogyhatsz. (Havi 2-3 kg). Elárulom, hogy heti 1x csalónapomon gyrost eszem és imádom -mert ezzel kiélem junk food iránti vágyam, a gyros azért jóval egészségesebb, mint a meki és még édességet sem kívánok, mert kielégíti a hizlaló ételek iránti vágyam.


Nekem ez bevált, havi 2-3 kiló szépen megy le rólam.

2016. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11es, ezekből mennyit ettél, hogy csak 110gr ch jött össze? Szerintem valamit elszámoltál.
2016. ápr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem számoltam el, ennyi volt a mennyiség (elég sok, ha engem kérdezel). Máskor rizskenyér, sárgaborsófasírt, mazsola és csokiszósz (jó, abban szinte semmi ch nincs) mellett jön össze 50 gramm...
2016. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!