Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a ket hetes...

Mit gondoltok a ket hetes tojas dietarol? Mennyire lehet veszelyes a szervezetre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ird le mit is tartalmaz
2014. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenféle egy étel diéta szar
2014. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magas a koleszterinszint-tartalma, ami szív-és érrendszeri bajokat idézhet elő.
2014. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ertelme nulla. Mit akarsz elerni ket het alatt?


A tojassal amugy nincs gond, a koleszterin miatt sem kell felni, de semmi tartos eredmenyt nem lehet igy elerni.

2014. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég büdös lesz körülötted :D de ezenkívül nem hiszem, hogy nagy veszélye lenne. Persze én számolok az ez mellé megevett zöldséggel, és egyéb ásványi anyagokkal, esszenciális zsírral stb.
2014. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a koplalós cucc, mindenféle felesleges vacakkal és sok napon túl kevés tojással? Az elég hervasztó, akkor már egyél meg napi 6-10 tojást egy csomó zöldséggel és tetszés szerinti mennyiségű zsírral, úgy, hogy ne koplalj. A tojás sokféle tápanyagot tartalmaz, komplett fehérje, erre rá a zöldség, egy része nyersen, energiának a plusz zsír, 2 hétre nem igazán lehetne baja tőle annak, aki bírja az ilyen étrendet.

De nekem akkor is sivár lenne, ráadásul 2 hét alatt nem sokat lehet elérni.

2014. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem baromság. Két hét alatt nem fogod megváltani a világot. A kemény tojás, kicsit széklet fogó, szóval még jól fel is puffadsz tőle....

NO kenyér, NO tészta, NO tarhonya, NO cukor, csoki, fagyi, NO chips, NO cukros üdítő.

Egyél sok nyers vagy párolt zöldséget, kevés sót, csirkemellet, heti 1x halat.

Táplálkozz napi min. 3x, de egy étkezésre csak annyit, ami a két markodban elfér. Igyál naponta 3L vizet.

Legkésőbb lefekvés előtt 3 órával egyél. 12-ig mehet szénhidrát, zsír, fehérje, 16-ig zsír, fehérje, 17-után csak fehérje. (zöldség bármikor) Emellett min. heti 3x 1 óra mozgás.

A fogyókúra kamu. Az életmódváltás viszont véglegesen megoldás. 2009-ben 124 kilósan megtettem, 4-6 hónap alatt látványosan megváltoztattam magam, azóta is tartom a 95 kg-t, egy elég sportos formával.

2014. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!