Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a diétáról?

Mit gondoltok erről a diétáról?

Figyelt kérdés

Nyáron fogyózni szeretnék.

Rólam:

16 év alatti

Lány

165 cm

70 kg (a normális 60 körül lenne.)


Az alapja az a mozgás lenne, de találtam ezt a 13 napos diétát és felmerült pár kérdés. Még nem csináltam ilyet Úgyhogy lehet hogy h*lyeség némelyik. Szóval:

- Ez mellett lehetne minden nap kb. 2 km-t futni? (aztán növelni a távot)

- Ajánlott mellette vitamint szedni?

- Ha pl. 1 dl jégkása bemegy pluszba, már game over?

Valaki esetleg próbálta már? Tapasztalatok? :)

[link]



2016. máj. 24. 21:12
 1/5 anonim válasza:
Véleményem szerint ez nem a legjobb diéta mivel ha egészséges akarsz lenni eleve napi 5-ször kell étkezni kis adagokban.Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, kerüld a kenyérféléket,a fehér lisztet és legfőképpen a cukrot.A jégkása nem kifejezetten jelenti hogy game over ennyi még belefér...amikor én diétáztam hetente többször is fagyiztam és jégkását is ittam de lefogytam igy is 10 kg-t 2 hónap alatt.Sok sikert és kitartást ;)
2016. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, ez nem igaz, van, aki kizárólag éhezni tud kis adagoktól, inkább pár nagyobb étkezés jó neki. Pont mindegy, hányszor eszünk egy nap, egyedszinten nem, de fogyás szempontjából igen.


Kérdező, az X napos agymenések nem szoktak értelmesek lenni. 13 nap alatt amúgysem tudsz fogyni 2 kilónál többet (extrém feltételek nélkül), s amúgyis jobb az életmódváltás, amivel egészségesen tudsz fogyni s később sem hízod vissza a kilókat, ha kicsit is vigyázol. Persze hogy milyen életmódra válts, azt nem tudhatom, sokfélék vagyunk, nem mindenkinek ugyanaz a jó. Azért vannak közös pontok: rendes ételek (nem bolti rágcsák, édességek meg instant levesek), megfelelő fehérjebevitel, elegendő jó zsír, zöldségek, a gyors szénhidrátokból jobb, ha kevés van...

Nincs olyan, hogy game over. Ha a legelőnytelenebb ételből nyomsz be egy csomót, akkor is folytathatod s nem fogja elrontani hetek munkáját. 10 kiló fogyás több hónap, még igen tempósan is, eleve nem rövidtávon kell gondolkodni.

Simán futhatsz mindennap, az OK.

2016. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusatyaúristen, légyszi bele ne kezdj. Ez koplalás. Reggelire cukros kávé??? És az egy étkezés??

Egyel egeszsegesen, mozogj sokat es kesz. Ennyi idösen neki ne állj koplalni, az a legrosszabb amit tehetsz.

13 nap alatt 8kg??? Nevetseges. Max vízböl meg izomból... Bah... most jol kiakadtam. :(

2016. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még egyszer elolvastam, mik ezek a nevetseges szabalyok, hogy a kaveba nem szabad beletenni a cukrot, csak utana elszopogatni?? Es nem mindegy, hogy tea vagy kave? Meg ebedre semmi a 7. nap? Es nem all be hizas ket evig. Miert pont ket evig?? Ez a kura szakmailag egy nulla, inkabb egy minusz egy...

Nagyon joindulatuan saccolva max 800kcal egy nap. De inkabb csak 500... amivel gyönyörüen ehenhalsz, ajuldozol, legyengülsz, es a tested elkezdi bontani az izmaid. Es szep löttyedt leszel, nem is beszelve a hianybetegsegekröl es tarsaikrol.

Persze ne vedd magadra, honnan tudnad a helyes taplalkozas elveit, ha sehol sem oktatjak öket. Erkölcstan ora persze van. Ezt sosem fogom megerteni, hogy a fontos dolgokra miert nem tanitjak a gyerekeket.

2016. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Sz@r a diéta, csináld rendesen vagy sehogy.

2. mozogj sokat

3. vékony akarsz lenni v normális/ ideális? a kettő nem fér össze.. ha normális akk jó a 60 kg, ha vékony akk 50 ink.

2016. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!