Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a "káposzt...

Mit gondoltok erről a "káposztaleves" diétáról? Link lenn.

Figyelt kérdés

[link]


több ismerősöm is csinálja,ajánlották nekem,mert most kalóriákat számolok.. Kb 10 kilót szeretnék leadni,65 vagyok,és 55-el bőven megelégednék. 175 cm vagyok. Biztos egészséges ez a módszer? Mert a fogyás az biztos,szemmel látható ismerőseimen,de nem vagyok benne biztos,hogy ez így helyes! Félek,hogy utána többet fogok visszahízni! :(


2014. febr. 25. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
11%

"4. nap

Alapleves, banán és lehetőleg fölözött tej."


Ez sz.ar, fogyás alatt (és remélhetőleg máskor sem) iszunk tejet.


"7. nap

Alapleves, főtt barna rizs, zöldség- és gyümölcslé, de cukortartalom nélküli. Bármennyit lehet a fentiekből, de a levesből is legalább egyszer, muszáj enni. A hetedik nap végére, ha nem csaltunk a diétával, 5-9 kg-t lehet fogyni."


Ez is sz.ar (elnézést a trágárságért, de annyira kézre esik már ez a szó)

A hibák:

- rizs nem kell fogyás alatt, bár heti 1 nap tényleg belefér, de elvben kerülendő

- gyümölcslé nem kell, nincs cukor nélküli. pont az a gond a gyümölcslével, hogy 1-2 pohár lében relative sok gyümölcs cukortartalma benne van. nem a világ vége hetente 1x-2x, de miért pont fogyáskor kell gyümölcslevezni. igazából 1-2 almára kellene korlátozni a napi gyümölcs mennyiséget, ezzel még semmi gond nem lenne

- 7 nap alatt 1 kilót lehet fogyni. több zsírt nemigen tud mobilizálni a szervezetünk ennyi idő alatt. a többi tömegvesztés csupán a béltartalom leürülése, hiszen aki a fentiek szerint eszik az rengeteg lisztet NEM ezik meg, ennyivel könnyebb lesz a teste.


Továbbá: kevés a menüben a hús.

Kevésnek tűnik a zsír.

Többféle zöldséget lehetne enni. Egyébként nem olyan rossz, tej- és gluténmentes majdnem, ami jó pont lenne. Ha húslevest eszel az mindig kitűnő kaja (káposzta-zöldségeleves + hús, hibátlan!)

2014. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!