Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így hízni/fogyni/súlyt tartani...

Így hízni/fogyni/súlyt tartani fogok?

Figyelt kérdés

Minden héten van 1 vagy 2 nap amikor szó szerint zabálok, 3000-5000 kcalt akár

A többi napon viszont alig eszem, 100-300 kcal körül, de van, hogy semmit sem

Így mi fog történni?

És légyszi ne azzal gyertek, hogy ez nem egészséges, azt én is tudom.



2017. márc. 8. 22:37
 1/5 anonim válasza:
69%
Ehhez először tudni kéne, hogy az életmódod, nemed és súlyod alapján kb. napi hány kalóriát igényel a szervezeted.
2017. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg fogsz, de hogy tökélyre fejleszted a saját tested kizsigerelését, az is biztos. Inkább némi önuralommal egy jó és tartható diétát építs fel.


Hidd el, rutinos vagyok, középiskolában én is játszottam a hétvégi bezabálás + a hétköznapi 2 alma + 3 pufirizs szelet felállást Tíz kilót fogytam, majd egyetem első évében 25-öt híztam, mert muszáj volt szellemi tevékenységet is végezni, ahhoz meg zabáltam. A koplalás sosem tartható hosszútávon, vagy pedig nem tudsz leállni, és a végállomás az anorexia és/vagy bulimia.

2017. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok,így fogod tönkretenni az anyagcserédet, az fog történni.
2017. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első

Lány vagyok, 15 éves, 167 cm magas és 48-49 kg, kalóriaigényem elvileg 1600 körül van

2017. márc. 9. 14:49
 5/5 anonim válasza:
100%
évekig ezt csináltam (nem direkt, étkezési zavar), 170cm/45 kg - ruhában csontváznak tűntem, de meztelenül egy szétfolyós zsírmassza voltam, tényleg tiszta háj voltam, mert semmi izom csak mint egy teleszart zokni
2017. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!